Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xtz660 uszczelki pudełka powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Xtz660 uszczelki pudełka powietrza

    Ostatnio postanowiłem troszkę umyć moja Teresę więc ją najpierw usyfiłem [emoji12]

    I tak sobie kręce śruby, aż mówię zobaczę jak wygląda filtr powietrza. Ściągam jedna pokrywę filtr ładny czysty suchy ale uszczelki pod deklami nie ma a raczej została sprasowani już tak że nie spełnia swoich właściwości czyli nie uszczelnia.




    Gdzie mogę ją kupić? Bądź jakiś inny patent. Proszę bez silikonu p

    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

    #2
    Za każdym razem na te połączenia daje dużo gęstego smaru.

    Komentarz


      #3
      Rozbierz airbox z drugiej strony - tam to dopiero można się zdziwić...

      Komentarz


        #4
        Przecież są dwie strony otworzone

        Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          A widzisz, faktycznie Po Ukrainie wysypałem z tej strony od aku dużo różnych niespodzianek łącznie z zasuszonymi osami

          Komentarz


            #6
            A może to by zdało egzamin , na allegro jest - sznur silikonowy 4mm profil uszczelka (6531071736) - , inne rozmiary też są.
            Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez pehowiec Zobacz posta
              A może to by zdało egzamin , na allegro jest - sznur silikonowy 4mm profil uszczelka (6531071736) - , inne rozmiary też są.
              llegro.pl/gdansk-sznur-silikonowy-4mm-profil-uszczelka-i6531071736.htmlswznur, uszczelka silikonowa 4mm.jpeg
              Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

              Komentarz


                #8
                Będę miał czas to zamówię i zobaczę

                Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez zales207 Zobacz posta
                  Będę miał czas to zamówię i zobaczę

                  Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
                  szukaj tego sznur z mikrogumy.jpeg to jest sznur z mikrogumy i pewnie lepiej będzie przylegał. Jest też na allegro w cenie 1.50zł.

                  Komentarz


                    #10
                    Dzięki

                    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz


                      #11
                      Z ciekawości zajrzałem u siebie do airboxa i stwierdziłem że też są sprasowane i troche brudu gdzieś się dostało , już zamówiłem ,, sznur z mikrogumy 4mm profil uszczelka '' . cena śmieszna bo 1.70 zł za metr przesyłka droższa niż towar , ale to jest ten sam materiał, wystarczy skleić końcówki żeby się nie rozeszła i zaciągała syf.

                      Komentarz


                        #12
                        @pechowiec widzisz sprawdzisz szybciej niż ja dotrę do moto daj znać jak działa

                        Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez zales207 Zobacz posta
                          @pechowiec widzisz sprawdzisz szybciej niż ja dotrę do moto daj znać jak działa

                          Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
                          Oczywiście , zdam relację , jak tylko przyjdzie to zaraz zakładam. Tylko myślę czy nie lepsza byłaby 5mm. zresztą to nie majątek , zamówi się drugą

                          Komentarz


                            #14
                            Pany , powiem szczerze i brutalnie. Zrobiłem ponad 70 tysięcy bez żadnej uszczelki. Nic się nie zatarło , nic nie urwało. Tereska nie narzeka i śmiga. Zawracanie doopy, towotu na łączenie i jest dobrze. ��
                            Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                            Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                            Komentarz


                              #15
                              Piotr a po co mam ładować tawot skoro mogę mieć uszczelkę. Idąc twoim tokiem myślenia po co mi uszczelki skoro mogę mieć silikon. Przecież też trzyma i uszczelnia. Moje pytanie brzmiało czy można je kupić gdzieś

                              Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X