Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Albania w czerwcu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Albania w czerwcu

    Organizuję trip jak w tytule.
    Termin (na miejscu): 17-25.06
    Ciężkich przepraw nie przewidujemy, €raczej nastawiamy się na €ž"miękką"€ przygodę z bambetlami w sakwach/torbach/bananach czy co tam kto ma, kufry odradzam.
    Śpimy pod namiotami i w hostelach 70/30, nastawiamy się na kontakt z miejscowymi.
    Jedziemy na oponach klasy E09/C02
    Miejsce startu dobrane tak, by w razie niepogody zmienić plany.

    Całość (z transportem motocykla) od 2.900 zł (bez wyżywienia i %)
    Wyliczony budżet proszę traktować z tolerancją +/- 10%, sporo zależy od ceny zakupionych biletów, te na razie na poziomie 400-550 zł. czasem mozna wyrwać połaczenie za 150-180zł.

    Szersze info na stronie pod linkiem:


    Jak by ktoś miał jakieś pytania - zapraszam, najszybciej przez facebooka lub po prostu e-mail (info@przezswiat.eu)

    Kilka fotek dla zobrazowania terenu (będzie też trochę asfaltowych łączników by złapać oddech ):





























    http://www.przezswiat.eu

    https://www.facebook.com/PrzezSwiat.eu

    #2
    Aaaa.. chciałem się wybrać z wami do Albanii w tym roku i liczyłem na termin wrześniowy jak było na stronie Będę musiał się postarać

    Komentarz


      #3
      Czesc
      Jaka trase przewidujesz jesli chodzi o miejsca.
      Mój kumpel chcialby pojechac leczpoprosil mnie o zadanie tego pytania bo ja wiem jak jezdzi a on nie wie czy da rade. Znam Albanie dobrze.

      Komentarz

      Pracuję...
      X