Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Moduł xtz 660

    cześć endurowcy....

    mam pytanie związane z ostatnią przygodą na wyjeździe... mianowicie mam przerobioną delikatnie na crossa xtz 660. skrócona kanapa i zadupek od KTM, pod którym mam moduł. podczas ostatnich wojaży ułamało mi się mocowanie kompa i przez ostatnie 2km szybkiej przejażdżki ów moduł był napierdzielany przez nowego Mitasa c02, aż się rozpadła obudowa modułu i pokiereszowało moduł, aż Teresa zgasła.... po holowaniu do domu okazało się, że dwa styki były złamane i parę elektrycznych elementów na module było pogiętych. Ogarnąłem to na tyle, na ile widziałem i Tenere odpaliła, ale ma problem, żeby wkręcić się z niskich obrotów tak do 3000tyś/min,bo późnij hasa ok...... acha podczas jazdy, gdy obroty spadają tak w okolice 2000tyś potrafi zgasnąć i męczy się z odpaleniem.... i zaczęła strzelać w tłumik. Czy wiecie co mogło się spierdol.ć.??? Ewentualnie od jakiego moto można zamienić moduł, może to się wiązać z większym spalaniem, żeby tylko kopa miała lepszego? albo może ktoś ma moduł do xtz 660 94r???? pozdro

    #2
    Pisz do @kubula , miał do opylenia moduł .
    Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

    Komentarz


      #3
      Ja mam moduł pisz na PRIV.

      Komentarz


        #4
        Witam wszystkich. Mam taki problem. Moja tenera 660 zaczęła strzelać jak ze strzelby po czym zgasła i ma problem odpalić. Zmieniłem świece, zmieniłem cewke problem nie ustal. Paliwo do gaznika dochodzi, iskra niby jest. Czasem się nie chce pokazać. Po sprawdzeniu modułu okazało się że jest on otwarty! Moje pranie brzmi. Jak można zdiagnozować czy to wina modułu? A co do sprytniejszej opcji to czy zna ktoś z Was koledzy kogoś kto na tenerke xtz 660 i zgodził by się na chwilę podmienić moduł? 26 sierpnia mam rajd Paszków Rally. O zlocie w choceniu to nawet nie myślę bo nie zdążę. Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam.

        Komentarz

        Pracuję...
        X