Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przerywa na obrotach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Przerywa na obrotach

    Witam! Moja Teresa przy przekroczeniu 5,5-6tys obrotow zaczyna przerywac.Dzieje sie to w czasie jazdy na wszystkich biegach. Moduł siada?Nie dostaje paliwa? Moze ktos cos podpowie.

    #2
    Przejżyj gaźniki, zaworek któryś pewnie się przywiesza albo przycina, jak zacznie przerywać pociągnij lekko ssanie, będziesz wiedział czy brakuje paliwa czy nie.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zacznij od przejrzenia gaźników ich wyczyszczenia oraz regulacji o tym ze z czyszczeniem i regulacja gaźnika idzie wymiana/czyszczenie filtra powietrza nie trzeba chyba wspominać, nie zapomnij o sprawdzeniu i ustawieniu poziomu paliwa przy regulacji gaźnika
      https://t.me/pump_upp

      Komentarz


        #4
        filtry sa nowe ,regulacje gaznikow byly robione z 1000 km wczesniej.wszystko chodziło Ok i tak znikad zaczął sie ten problem. Szarpniecia sa duze a przy predkosci 125-130 naprawde odczuwalne. za mała dawka paliwa ?Przytkanie sie czegos.Jutro aprawdze metode marcina ze ssaniem.

        Komentarz


          #5
          Na starych gaźnikach próbowałem obniżać spalanie, przy poziomie paliwa ustawionym na kreskę (ekstremalnie zaniżonym), ST paliła trochę mniej ale...
          Jak wskazówka dochodziła do 170 zaczynało się szarpanie.
          Sprawdź czy masz mikro-filterek drożny nr 48 na fiszce; e6f7f5b11517822fe038b64264a483e9.jpg
          Ostatnio edytowany przez Beniamin; 61.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #6
            Dzięki za podpowiedzi ale jakos samo przeszło.Wydaje mi sie ze nazbierało sie syfu w zbiorniku (zbiornik do czyszczenia).Jak zalałem do pełna to chodzinormalnie.

            Komentarz

            Pracuję...
            X