Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uchwyt na telefon/smartfon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uchwyt na telefon/smartfon

    Witam. Potrzebuję informacji/porady gdzie i jaki macie zamocowany uchwyt do telefonu. Zakupiłem na alledrogo uchwyt, taki uniwersalny zasuwany na zamek. Zamontowałem, lecz jest moim zdaniem kiepski. Może macie jakieś dojście do jakiegoś fajnego mocowania. Na portalach aukcyjnych jest tego masę ale wszystkie wyglądają jakoś tandetnie. Pozdrawiam.

    #2
    Givi ma fajny pokrowiec na telefon z solidnym mocowaniem
    Fajnie jest miec XT1200 ale jeszcze fajniej jest posiadac XTZ750 i XT1200

    Komentarz


      #3

      Kosztuje więcej niż Ram mount ale cały z alu i wydaje się że trzyma pewnie.. myślę właśnie nad zamówieniem..

      Komentarz


        #4
        Ten taki zapinany z okienkiem to niech go szlag trafi. Tylko dzięki temu, że z telefonem miałem końcówki kabla USB w środku zapięte zamkiem, a sam kabel owinięty o kierownicę to nie straciłem telefonu. Normalnie na asfalcie łączenie pomiędzy uchwytem, a pokrowcem mi się ułamało czego nie zauważyłem i dopiero po chwili zorientowałem się, że telefon na kablach wisi i o koło się obija. Się wqrwiłem i sam sobie uchwyt wyspawałem - zamontowany na tej cienkiej poprzeczce na kierownicy. Wieczorem machnę zdjęcia.

        Komentarz


          #5
          "Zemsta spawacza" wyskrobane z dorwanej gdzieś nierdzewki

          IMG_20170406_181642.jpg
          IMG_20170406_181655.jpg
          IMG_20170406_181707.jpg

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
            "Zemsta spawacza" wyskrobane z dorwanej gdzieś nierdzewki
            Toż to druciarstwo na poziomie EXPERT Spawacz miał rozmach

            Komentarz


              #7
              jutro podesle fotki jak mam u siebie --
              tak wstępnie -
              ram.jpg
              http://www.youtube.com/watch?feature...v=QUbYwBZixC4#!

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                Toż to druciarstwo na poziomie EXPERT Spawacz miał rozmach
                oj tam druciarstwo. Pierwszy raz migomat w ręce miałem
                Telefon nie wypadowywuje, a w razie ewentualnego lotu nad kierownicą uchyt się kładzie na zegary bez większych oporów. Ciężko było dobrać uchwyt do myphone axe.

                Ten patent z hondogarage wygląda świetnie i uniwersalnie tylko miejsce montażu problematyczne bo pręt na kierownicy za cienki...

                Komentarz


                  #9
                  Ja mam taki tani z allegro na zamek, mocowanie zrobiłem na dwa sposoby, albo w poprzek przymocowane sztywno do kiery i dodatkowo prócz uchwytu opaski zaciskowe.
                  Drugi to standardowe mocowanie z uchwytem kulowym. Wszystko gra, prócz tego, miało być nieprzemakalne a nie jest.
                  Off, dziury, wytrzymuje bez problemu, jeszcze się nic nie urwało, nawet jak leciałem przez kierę.

                  Komentarz


                    #10
                    Polecam, używam go do dziś, to już drugi rok, do dziś wszystko bez zarzutu.


                    Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz


                      #11
                      Ja mam tak...
                      20170411_212151.jpg

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      I też robi rewelacyjnie... Kluczem jest krótkie ramie
                      Załączone pliki

                      Komentarz


                        #12
                        Jak się nazywa ten ostatni uchwyt? model?
                        Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
                        Facebook

                        Komentarz


                          #13
                          To zestaw RAM, polecam, kombinacji tyle że głowa boli ale robotę robi - niby dożywotnia gwarancja.
                          Cenowo wychodzi sporo, kpl ze wszystkimi szpejami do zamontowania średnio w okolicy 260 złociszy.
                          Mimo to wydaje mi się, że warto. Przerobiłem już troszkę takich tanich mocowań i wiem, że to błędny kierunek.
                          Wydałem na nie połowę tej kwoty i zawsze coś odpadało.

                          Komentarz


                            #14
                            dziunek69 - dzięki - już oglądam testy tych uchwytów RAM, - dobre, może z drugiej wypłaty kupie - i jak da radę z moją cegłą to będzie super. bo żadne chińskie coś mi się wydaję nie utrzymają go
                            IMG_2307.jpg
                            IMG_2308.jpg
                            --- Czy jest ktoś z Warszawy kto ma ten uchwyt RAM - aby zobaczyć jak telefon będzie się trzymał w nim ??
                            Ostatnio edytowany przez AndrzejGO; 5009.
                            Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
                            Facebook

                            Komentarz


                              #15
                              Posiadam dokładnie taki łapacz myzianego telefona, tyle że to sama tacka, mocowanie nalezy sobie dokompletować.


                              Lub taka opcja, wydaje się też być sprytna, tylko zobacz jakie wymiary jest w stanie uchwycić.


                              Ewentualnie u oficjalnego dystrybutora w PL.


                              Tfuuuu, co to za krypto reklama !!!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X