Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nakolanniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    nakolanniki

    Hej,

    jakie nakolanniki do wysokich butów?
    W zeszłym roku miałem skórzane buty i kupiłem nakolanniki Leatt shell dual axis. Wszystko było pięknie, ale w tym roku uciułałem na SIDI Crossfice 2 i dół ochraniacza piszczela chowa mi się w cholewkę razem z dolną klamrą zgniatają piszczel. Na chwile do wytrzymania, ale na dłuższą metę to bolesne jest. Czym chronicie kolana w wysokich twardych butach?

    #2
    Jutro jak będę pamiętał to sprawdzę. Mam krosfrajery 3 i jakieś nakolanniki x-factor. Ale buty za krótko i z nakolannikami jeszcze nie sprawdzałem.

    Komentarz


      #3
      To nie można poluzować klamry od butów?
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Można i luzuje bo bez tego bym ich nie zapiął. Luzuje po około 8 skoków na pierwszych 2 klamrach. Ale wtedy cholewa buta już tak dobrze nie leży. Pewnie tak się skończy, że but będę luzował albo znajdę jakiś ochraniacz samego kolana bez piszczeli. Z ciekawości pytam jak to u Was wygląda.
        Z tego co widzę na filmikach to goście mają głównie wysokie buty i spodnie z ochraniaczem, chociaż kij ich tam wie co się pod spodniami kryje... jakkolwiek to nie brzmi.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
          Z tego co widzę na filmikach to goście mają głównie wysokie buty i spodnie z ochraniaczem, chociaż kij ich tam wie co się pod spodniami kryje... jakkolwiek to nie brzmi.
          Raczej maja ortezy, w stylu POD. one faktycznie sa krotsze niz dlugie ochraniacze.
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #6
            Oki. Podjechałem do sklepu, zapytałem i mina sprzedawcy coś pomiędzy politowaniem, a "weź nie pierdol". Zasugerował dokładnie takie same ochraniacze jakie ja mam tylko mam lżej spinać buty....

            Komentarz


              #7
              czy ktoś używa takich? piersze tańsze ale drugie widać że są akuratniejsze, impact pro chce dla siebie a drugie dla dziewczyny.
              5_max.jpg
              nakolanniki-acerbis-x-strong_1.jpg
              Ostatnio edytowany przez AndrzejGO; 5009.
              Karpaty V50M > Voshod 3M > Jawa 350 > Suzuki GSX750F > Dragon 200 > Tenere XTZ660 -> BMW R1150GS Instagram
              Facebook

              Komentarz

              Pracuję...
              X