Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[750] porada przy wymianie oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] porada przy wymianie oleju

    Pytanie moze glupie, ale potrzebuje pilnej rady... Siedze w garazu z lapskami w oleju i narzedziach i kminie bezowocnie

    Po zalaniu nowym olejem cieknie mi spod obudowy filtra - oring sie zle ulozyl? Ile oleju mi splynie, jak znow odkrece filtr? Czy caly co wlalem, czy tylko z filtra? Da sie zrobic tak, zeby calego nie zlewac?

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

    #2
    Oring mógł się źle ułożyć, może jakiś paproch jest miedzy pomiędzy pokrywka a silnikiem i nie równo dociska, może w końcu trzeba ten oring wymienić. Spróbuj jeszcze raz złożyć jeżeli będzie dalej ciec zostaje lekka prowizorka i masa uszczelniająca typu reinzosil a najlepiej nowy oring. Mocniejsze dociąganie... lepiej nie próbować jak zerwiesz śrubę będzie mniej wesoło
    https://t.me/pump_upp

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez mz1106 Zobacz posta
      Oring mógł się źle ułożyć, może jakiś paproch jest miedzy pomiędzy pokrywka a silnikiem i nie równo dociska, może w końcu trzeba ten oring wymienić. Spróbuj jeszcze raz złożyć jeżeli będzie dalej ciec zostaje lekka prowizorka i masa uszczelniająca typu reinzosil a najlepiej nowy oring. Mocniejsze dociąganie... lepiej nie próbować jak zerwiesz śrubę będzie mniej wesoło
      A nie wiesz, ile oleju mi zleci jak filtr odkrece?

      Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        #4
        Temat do zamkniecia. MZ dzieki za pomoc!

        Po odkreceniu obudowy filtra (przy zamknietych wszystkich korkach splynelo na oko 100-150 ml oleju) okazalo sie, ze mam niedokrecona srube tuz obok pokrywy filtra, od wewnetrznej strony. Dokrecilem, zlozylem i jest sucho

        Pozdrawiam!

        Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5

          Komentarz


            #6
            A nie wystarczyło przechylić moto ?

            Komentarz


              #7
              Moze by wystarczylo nawet spojrzec z drugiej strony, nie przecze... Ale na to nie wpadlem.

              Komentarz

              Pracuję...
              X