Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świetokrzyskie kamieniołomy - 30.04 - 01.05

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Świetokrzyskie kamieniołomy - 30.04 - 01.05

    Cześć
    planuję w podanych dniach polatać na moto.
    Na świętokrzyskim dziczeniu 2015 trasa prowadziła m.in. przez kamieniołomy z czerwoną glinką, niestety tam nie dotarłem .
    Stąd moje dwa pytania:
    1. ma ktoś namiary na wspomniany kamieniołom, traskę lub propozycje dotyczące tego regionu?
    2. ma ochotę również i czas by wspólnie się pomęczyć?

    Pablo

    #2
    Pogadam z żoną czy nie mam innych planów może uda się wyrwać na jeden dzień i dołączyć.

    Komentarz


      #3
      Super Mateusz by było

      Komentarz


        #4
        No i git. 29-30.04 pracuje niestety ale 01.05 z samego rańca mogę dotrzeć

        Komentarz


          #5
          MarcinJunak, przerzuć poproszę temat do działu Zloty i Spotkania, może tam znajdzie się jeszcze ktoś chętny by się spotkać, a nie może przylecieć na zlot?

          Komentarz


            #6
            Nie możesz jakoś na tygodniu?????!!! Nie mam jeszcze grafiku służb na maj ale jestem pewien że mi wpakują większość "majówki" w pracy Tak czy inaczej gdzieś się spotkamy
            Co do ciekawostek w regionie nie znam nikogo lepiej doinformowanego jak Tomek-Tomór - napisz do niego. Ja też postaram się coś Ci podrzucić a może uda się gdzieś do Was dołączyć. Masz gdzieś nocleg?

            Komentarz


              #7
              Czeczen, liczyłem że się odezwiesz
              Ze względu na napięte sprawy nie mogę inaczej w podanym terminie, dlatego wrzuciłem delikatne zapytanie.. licząc m.in., że uda nam się spotkać!!
              Co do Tomura, Lemur również o nim wspominał, zapytam go osobiście.

              Noclegów jeszcze nie szukałem, myślałem o pizzerii

              Komentarz


                #8
                Coś wymyślimy
                Co do noclegów - może już być wszystko zaklepane (długa majówka) - gdyby tak było to daj znać -coś ogarnę

                Komentarz


                  #9
                  Cześć i czołem, życie jak to często bywa zweryfikowało plany, ODPADAM
                  Szkoda, bo miałem nadzieję, że i pojeździmy i spotkamy się.

                  Następnym razem.

                  Komentarz


                    #10
                    trudno, następnym razem... będzie więcej czasu na remonty.

                    Chyba, że ktoś jeszcze się wybierał?

                    Komentarz


                      #11
                      Również nie znam jeszcze grafika na maj ale na pewno na tygodniu trafi mi coś wolnego... Także Przemo ja chętny...

                      Komentarz


                        #12
                        Grzesiek, jak już będziesz latał to ścieżkę zapisz!!

                        Komentarz


                          #13
                          Się zapisze się a to co to za animacja w stołówce... Pierwszy prowodyr i odpadł

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X