Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam szwajcara za drobne 11 k PLN [Warszawa]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Teraz kupi coś z pomarańczowej stajni....

    Komentarz


      #47
      Nie bałdzo Dziunek, nie bałdzo - nie robią jeszcze KTM'ów z kardanem
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        #48
        To co Ci chodzi po głowie??

        Komentarz


          #49
          Coś dużego, ciężkiego i chętnie z kardanem - od Varadero po GS. Patrzę i przymierzam się do różnych sprzętów. Dziś pojeździłem Tigerem, Varadero i Caponord. Generalnie szosowe enduro.
          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

          Komentarz


            #50
            Nie podejmę się doradztwa, bo każdy jeden patrzy swoimi oczami ale coś napiszę.
            Tigerem "Exploderem" (tylko ten ma kardana) miałem okazję pojeździć - taki prom kosmiczny Enterprise, masa elektroniki, rolgaz elektroniczny mnie wkurzał ale generalnie leżał mi pod tyłkiem. Ustawień masa, włącznie z zawiasem prosto z manetki, do tego fajnie przysiadał po dodaniu gazu we winklu.
            Viadro testowałem okazyjnie tylko to starsze w 1000ccm - nie przemawia do mnie, dziwnie to ciągnęło.
            Caponorda odradzam BARDZO GORĄCO.
            Na tegorocznej Albanii zgubiła maszyna prądy - okazało się, że wiązka ori prądowa miała kiepsko zarobione oczko masy i brakło woltów.
            Dodatkowo 90% ma szansę na samospalenie, patent na szybko złączki wężyków paliwowych się rozszczelnia i paliwo na kolektory leci.
            Resztę sam sobie dośpiewaj, kolega z wyprawy przeżył szok jak stanęła mu w płomieniach na drodze.
            Za to GS1200 hmmmmm, fajnie przeciąga na bok po dodaniu gazu no i waga fajna.
            Szukaj i wybieraj, trzymam kciuki.

            Komentarz


              #51
              No i widzisz dziękuję za dodatkowe informacje - a Caponord okazał się za mały Na razie Varadero i GS 1150 pozostają na celowniku.
              Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

              Komentarz


                #52
                Kuzyn ma wiadro. Trzyma ja bo jest kierownikiem na stacji benzynowej. Inaczej by ją już puścił żeby ona jego nie puściła...
                Jak już chcesz w takiego mamuta się pchać to bierz geesa. Mimo wad to w tej klasie chyba najlepsza propozycja jeżeli chodzi o takie starsze nieco sprzęty. Trocin coś wspominał, że swoją limonke byłby skłonny sprzedać.
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  #53
                  O dziękuję za kolejne informacje. Z Trocinowym sprzętem raczej mi nie po drodze - on ma o ile się orientuję 1100 GS z pojedynczą lampą i pięciobiegową skrzynią.
                  Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                  Komentarz


                    #54
                    Zgadza się
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      #55
                      ziom, a po cholerę Ci ten wał (z ciekawosci)?
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        #56
                        ludzie nie rozumieją, po co się kupuje GSa, on zajebiście wygląda, fajnie dudni, jest mega wygodny, niepowtarzalny, można nim przjechać polną drogą i fajnie pomykać po asfalcie.
                        Nie każdy ma parcie na hardcorowego KTM co rwie korzenie, rozjeżdża krowy, gwałci dziewice, a z drugiej storny te wszystkie DLe i Viaderka to takie nudne oplasticzone japończyki - wiadomo nigdy się nie zepsują itd, ale jakoś mięty się do nich nie czuje....

                        Komentarz


                          #57
                          Wał ma być remedium na wyciągający się łańcuch, jego hałas i wiecznie uświnioną tylną felgę Coś tak jakby w ten deseń.
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            #58
                            No to nie rozglądaj sie za żółtymi dakarowymi sprzętami tylko od razu szukaj gejsa bo z walem to nic innego nie ma.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #59
                              Zamieszczone przez Pawel Depta Zobacz posta
                              ...Nie każdy ma parcie na hardcorowego KTM co rwie korzenie, rozjeżdża krowy, gwałci dziewice....
                              Oplułem monitor, Paweł ostrzegaj wcześniej że tak pociśniesz.

                              Mondo Cane, nie wiem czemu akurat w 1150 chcesz się wsadzić. On jest taki... no kurka brzydki, wybaczył bym mu wszystko ale kanapa kierownika i pasażera mnie osobiście odrzuca.
                              Reszta jest do akceptacji.
                              Może jednak uderzysz w GS1200??
                              Też zależy na co trafisz, te z pompa hamulcową ze wspomaganiem są niby łatwiejsze w serwisie. Tylko jak padnie to regeneracja kosztuje 3 tys, o nowej nie wspomnę.

                              My tu możemy się napinać i opowiadać karkołomne rzeczy ale to sprzęt dla Ciebie i to Ty podejmujesz decyzję.
                              Ja trzymam kciuki za upolowanie czegoś fajnego.

                              Komentarz


                                #60
                                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                                szukaj gejsa bo z walem to nic innego nie ma.
                                Jest...

                                FJR 1300, ST 1300, K1300GT, GTR1400, Goldas...
                                Enduro nie klęka
                                R 1100 GS '99 - limonka
                                Pajero 3.2 DiD '03

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X