Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

xt660z dziwne dzwięki silnika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    xt660z dziwne dzwięki silnika.

    Witam, po zimowej przerwie zauważyłem a właściwie zasłyszałem dziwne odgłosy silnika , nierówny stukot , spotkał się ktos z was z czymś takim ? Xtz660 z 11Roku . Bez znaczenia ciepły czy zimny.

    #2
    Takie rzeczy

    Komentarz


      #3
      I co to tak stukało?
      Brzmi raczej jak luźne koło na wale i klin stuka albo kosz sprzęgłowy.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Ponoć przy 30 tys siadają kliny w tych silnikach, ja mam 29700. Luz na klinie jest, zamówiłem nowy, oby to było to.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Dawidmx Zobacz posta
          Ponoć przy 30 tys siadają kliny w tych silnikach, ja mam 29700. Luz na klinie jest, zamówiłem nowy, oby to było to.
          I jak? To była przyczyna? Jakie koszta naprawy?

          Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

          Komentarz


            #6
            U mnie taki dzwiek to byl klin o ktorym pisze Marcin. Polecany mechanik bez problemu zdiagnozowal i usunal problem. U mnie ten dzwiek pojawil sie gdzies po 50 tys przebiegu

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Dawidmx Zobacz posta
              Witam, po zimowej przerwie zauważyłem a właściwie zasłyszałem dziwne odgłosy silnika , nierówny stukot , spotkał się ktos z was z czymś takim ? Xtz660 z 11Roku . Bez znaczenia ciepły czy zimny.
              https://youtu.be/1aai0Pd7GCY
              Na pracującym silniku spróbuj docisnąć o ząbek napinacz rozrządu.



              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

              Komentarz


                #8
                a sorry nie widziałem pierwszego filmu. nie sugeruj się moją podpowiedzią.

                Komentarz

                Pracuję...
                X