Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ściana wschodnia - majówka 2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ściana wschodnia - majówka 2017

    Jak to zwykle bywa ekipa się wykruszyła,
    zostałem tylko ja i Lemur, w sobotę 29.04 ruszamy na północ wzdłuż granicy wschodniej zaczynając z okolic Wisznic.
    Cel po prostu pojeździć, jak będzie bardzo padało znajdzie się pewnie coś innego do roboty, przecież nie będzie padać non stop .
    Spanie w agroturystykach, 3-4 dni w sumie. Jak ktoś chce się z nami przejechać to dzwonić albo pisać, 697 18pięc 52 cztery.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Jak dotrzecie na Podlasie to w niedziele jest Rajd Podlaski. Nie wiem czy mogę propagować, bo to z FAT. A jak będziecie w okolicy Zabłudowa to zapraszam na kawę albo coś mocniejszego.

    Komentarz


      #3
      Nie wiem, czy potrzebujecie tej rady - najwyżej olejcie. Warto zgłaszać w strażnicach, że jedziecie. Podać numery itp. Można wtedy bliżej granicy jechać nieniepokojonym.

      Komentarz


        #4
        - każda rada jest cenna tym bardziej, że obejmuje tereny przygraniczne

        Komentarz


          #5
          W poniedzialek rano wyjezdzamy we trzech przez Terespol i Janow Podl. by na nocleg zostac w okolicach Siemianowki.We wtorek jezdzimy wzdluz granicy (Kruszyniany,Krynki),w srode powrot do domu.Moze sie uda polaczyc sily?

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
            Nie wiem, czy potrzebujecie tej rady - najwyżej olejcie. Warto zgłaszać w strażnicach, że jedziecie. Podać numery itp. Można wtedy bliżej granicy jechać nieniepokojonym.
            Eee tam... Może dla większej i zorganizowanej grupy to ma sens, ale nie dla dwóch motocykli. Jak podasz numery to i tak Cię to nie uchroni przed ewentualnym zatrzymaniem, z przodu numerów nie widać więc jeśli mają zatrzymać to i tak zatrzymają. Tym bardziej w przypadku kiedy przejeżdżasz w ciągu dnia przez rejony kilku placówek SG.
            Najważniejsze żeby nie jechać drogą graniczną, bo dla niektórych (a może i większości) jej odcinków jest zakaz przebywania. Z resztą, i ja i Marcin, wiemy z doświadczenia ile to kosztuje
            Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez browar Zobacz posta
              W poniedzialek rano wyjezdzamy we trzech przez Terespol i Janow Podl. by na nocleg zostac w okolicach Siemianowki.We wtorek jezdzimy wzdluz granicy (Kruszyniany,Krynki),w srode powrot do domu.Moze sie uda polaczyc sily?
              Spoko, napisz mi może jakiś tel czy coś będziemy się odzywać, jakiś nocleg można ogarnąć na wspólne spotkanie. Pewnie jak tak dalej będzie padało przełożymy wyjazd na niedziele więc w poniedziałek będziemy w tamtych okolicach.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                Eee tam... Może dla większej i zorganizowanej grupy to ma sens, ale nie dla dwóch motocykli. Jak podasz numery to i tak Cię to nie uchroni przed ewentualnym zatrzymaniem, z przodu numerów nie widać więc jeśli mają zatrzymać to i tak zatrzymają. Tym bardziej w przypadku kiedy przejeżdżasz w ciągu dnia przez rejony kilku placówek SG.
                Najważniejsze żeby nie jechać drogą graniczną, bo dla niektórych (a może i większości) jej odcinków jest zakaz przebywania. Z resztą, i ja i Marcin, wiemy z doświadczenia ile to kosztuje
                Jechałem w dwa motocykle. Zatrzymywali z rejestracją i bez. Więc mam przećwiczone. Nie musimy się zgadzać w czym to pomaga.

                Komentarz


                  #9
                  Marcin,moj telefon 793 607 859.Zapisze sobie Twoj i skontaktuje sie.Spanie mamy w domku,jeden trzyosobowy,drugi piecio.Nie pytalem gdzie nas zakwateruja i czy drugi bedzie wolny.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez browar Zobacz posta
                    Marcin,moj telefon 793 607 859.Zapisze sobie Twoj i skontaktuje sie.Spanie mamy w domku,jeden trzyosobowy,drugi piecio.Nie pytalem gdzie nas zakwateruja i czy drugi bedzie wolny.
                    Spoko, czyli wstępnie na poniedziałek po południu Siemianówka koło Hajnówki. Jak możesz podpytaj czy będą jeszcze dwa miejsca na nocleg.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #11
                      Jak będziecie w okolicach Siemianówki to zajedźcie do Jałówki zobaczyć ruiny kościoła. Sporo fajnych dróżek znajdziecie w okolicy.

                      Komentarz


                        #12
                        .....nie mogliśmy znaleźć z Junakiem tych ruin. Junak szukał na google i nic nie pokazało, podgadywał nawet znajomych z face booka, którzy tam mieszkają i nic nam nie podpowiedzieli, trudno myślę że następnym razem Junak znajdzie te ruiny, szkoda, że teraz się udało

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
                          .....nie mogliśmy znaleźć z Junakiem tych ruin. Junak szukał na google i nic nie pokazało, podgadywał nawet znajomych z face booka, którzy tam mieszkają i nic nam nie podpowiedzieli, trudno myślę że następnym razem Junak znajdzie te ruiny, szkoda, że teraz się udało
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X