Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam bigosa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A chciałem się zamienić za Cbr

    Komentarz


      #17
      tylko sprzedaż ewentualnie zamiana za dopłatą za ciągnik 100km
      Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez kellyq Zobacz posta
        czarny jest paskudny a ten jest w kolory dakaru

        Pełna zgoda że czarny motocykl to lipa. Ale jeśli Twój żółty ma nawiązywać do tego
        b14d340d09ef5494c8f796d6d0984925.jpg
        To daleko wyszło.

        Komentarz


          #19
          Kolor nie jeździ...
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #20
            miał nawiązywać raczej do tego, tylko nie do końca zrobili mi tak jak chciałem siedzenie


            wiadomo że kolor nie jeździ tylko kierownik, jak kierownik trąba to i na ktmie nie pojedzie
            Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
              Kolor nie jeździ...
              No tak. Wolałbym jednak nie mieć ani czarnego, srebrnego metalic ani jakiejś zielonej kamo-sraczki. Mogą być nawet ładne ale, zbyt wiele razy przekonywałem sie jak bardzo słabo jesteśmy wykrywalni, a bardziej rzucający się w oczy kolor i głośny wydech mogą zwiększyć szanse.
              kellyq jak ten to fajnie. Złote felasie i żółte harmoszki byłyby dopięciem projektu

              Komentarz


                #22
                Jeżdżę motocyklem od 30 lat. Większość motocykli miałem o zgrozo ciemnych(czarny, wiśniowy, ciemnozielony, czarny z zielonym a teraz błękitny metalic. Tylko xt był biało czerwony. Wszystkie miały ciche wydechy i patrz pan jakoś żyję. A jeżdżę i po ciemku i zimą. Moim zdaniem ważniejszy jest jasny kask i jakieś odblaski w typie kamizelki lub szelek.
                Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                Komentarz


                  #23
                  Też żyję. Ale co najmniej kilka razy miesięcznie głośny wydech przypomina wpindalającym sie bez migaczy cwaniakom, że na tym pasie znajduje sie motocykl. Pewnie zależny jak i gdzie sie jeździ. Warszawskie korki, korpoludki i kobiety w suvach z telefonami przy uchu.. Kiedyś powiedziałbym, że długo by opowiadać, a teraz to już chyba tylko przywykłem i obawiam sie ze polubiłem te zabawy w uniki.

                  Motocykle miałem i zielone tylko to było inne natężenie ruchu i inna dynamika

                  Komentarz


                    #24
                    Wiadomo, instynkt to podstawa. Pewnie są jakieś statystyki w temacie, które rzecz by rozstrzygnęły. Choć ostatnie dwa skasowane moto jakie widziałem to bardzo kolorowe, bardzo głośne i niestety bardzo mocne maszyny z literami R w nazwie. Według badań najlepiej widocznym elementem motocykla z kierownikiem jest kask i górna część tułowia i tu "razistość" ma sens. Co do wydechu zdania są różne. Na pewno głośny wydech jest kiepski na długie przeloty i nocne powroty do domu...
                    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                    Komentarz


                      #25
                      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                      Choć ostatnie dwa skasowane moto jakie widziałem to bardzo kolorowe, bardzo głośne i niestety bardzo mocne maszyny z literami R w nazwie.
                      No to nie za dobrze mi wróżysz bo mam dwie "R" w nazwie świni

                      Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                      Według badań najlepiej widocznym elementem motocykla z kierownikiem jest kask i górna część tułowia i tu "razistość" ma sens. Co do wydechu zdania są różne. Na pewno głośny wydech jest kiepski na długie przeloty i nocne powroty do domu...
                      I w las. Przy powrotach do domu w nocy gasiłem wcześniej i dopychałem na miejsce. W trasie da sie żyć. Nie lubię hałasu ale robi bezpieczny przejazd.

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez piotr13 Zobacz posta
                        Wiadomo, instynkt to podstawa. Pewnie są jakieś statystyki w temacie, które rzecz by rozstrzygnęły. Choć ostatnie dwa skasowane moto jakie widziałem to bardzo kolorowe, bardzo głośne i niestety bardzo mocne maszyny z literami R w nazwie. Według badań najlepiej widocznym elementem motocykla z kierownikiem jest kask i górna część tułowia i tu "razistość" ma sens. Co do wydechu zdania są różne. Na pewno głośny wydech jest kiepski na długie przeloty i nocne powroty do domu...
                        zatyczki do uszu daja radÄ™ w takich przypadkach

                        Komentarz


                          #27
                          Jasne. Sąsiedzi i ludność miast i wsi też mają sobie zakładać bo Pan Motocyklista jedzie?
                          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                          Komentarz


                            #28
                            Wyczuwam sarkazm.... Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja wolę jak mnie słychać i widać. Jeśli można to stawiam na głośny wydech, jeśli można, na poprawę oświetlenia a w dzień jeżdżę na długich. Przecież to nie zgodne z przepisami... (np 2xH4 50W w ST) ale kto tam mi zabroni... Panisko jedzie przeca... OK ale JA czuję się bezpieczniejszy,a sąsiadom staram sie nie dokuczać.
                            Jeśli ktoś nie zauważył Twoich świateł w lusterku to i tęczowego kasku też nie ujrzy....a usłyszeć może... ale to temat dot bigosa a nie rozkminki na temat akustyki. Pozdrawiam

                            Komentarz


                              #29
                              up....

                              bigos do wzięcia, bidulek czeka kiedy go ktoś przytuli i w błotku uciapie

                              528398338_5_1000x700_suzuki-dr-800-big-nawigacja-motocyklowa-lubelskie_rev011.jpg
                              Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                              Komentarz


                                #30
                                up...

                                w odpowiedzi na zapytania, jest oryginalna szybka, zegary i kilka innych rzeczy, nawigacja jest typowo motocyklowa, jest do niej mocowanie, kable zasilajÄ…ce podepnÄ™ na dniach
                                Ostatnio edytowany przez kellyq; 4773.
                                Najlepszy motocyklista wśród grafików i najlepszy grafik wśród motocyklistów

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X