Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Sprzedam bigosa

Senior Member Avatar Prince
    Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Cytat Napisał piotr13 Zobacz post
    Kolor nie jeździ...
    No tak. Wolałbym jednak nie mieć ani czarnego, srebrnego metalic ani jakiejś zielonej kamo-sraczki. Mogą być nawet ładne ale, zbyt wiele razy przekonywałem sie jak bardzo słabo jesteśmy wykrywalni, a bardziej rzucający się w oczy kolor i głośny wydech mogą zwiększyć szanse.
    kellyq jak ten to fajnie. Złote felasie i żółte harmoszki byłyby dopięciem projektu

Guru Member Avatar piotr13
    Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Jeżdżę motocyklem od 30 lat. Większość motocykli miałem o zgrozo ciemnych(czarny, wiśniowy, ciemnozielony, czarny z zielonym a teraz błękitny metalic. Tylko xt był biało czerwony. Wszystkie miały ciche wydechy i patrz pan jakoś żyję. A jeżdżę i po ciemku i zimą. Moim zdaniem ważniejszy jest jasny kask i jakieś odblaski w typie kamizelki lub szelek.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Też żyję. Ale co najmniej kilka razy miesięcznie głośny wydech przypomina wpindalającym sie bez migaczy cwaniakom, że na tym pasie znajduje sie motocykl. Pewnie zależny jak i gdzie sie jeździ. Warszawskie korki, korpoludki i kobiety w suvach z telefonami przy uchu.. Kiedyś powiedziałbym, że długo by opowiadać, a teraz to już chyba tylko przywykłem i obawiam sie ze polubiłem te zabawy w uniki.

Motocykle miałem i zielone tylko to było inne natężenie ruchu i inna dynamika

Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Wiadomo, instynkt to podstawa. Pewnie są jakieś statystyki w temacie, które rzecz by rozstrzygnęły. Choć ostatnie dwa skasowane moto jakie widziałem to bardzo kolorowe, bardzo głośne i niestety bardzo mocne maszyny z literami R w nazwie. Według badań najlepiej widocznym elementem motocykla z kierownikiem jest kask i górna część tułowia i tu "razistość" ma sens. Co do wydechu zdania są różne. Na pewno głośny wydech jest kiepski na długie przeloty i nocne powroty do domu...

Motocykl
    XTZ660 92r XR650R

Domyślnie

Choć ostatnie dwa skasowane moto jakie widziałem to bardzo kolorowe, bardzo głośne i niestety bardzo mocne maszyny z literami R w nazwie.
    No to nie za dobrze mi wróżysz bo mam dwie "R" w nazwie świni

Według badań najlepiej widocznym elementem motocykla z kierownikiem jest kask i górna część tułowia i tu "razistość" ma sens. Co do wydechu zdania są różne. Na pewno głośny wydech jest kiepski na długie przeloty i nocne powroty do domu...
    I w las. Przy powrotach do domu w nocy gasiłem wcześniej i dopychałem na miejsce. W trasie da sie żyć. Nie lubię hałasu ale robi bezpieczny przejazd.

Junior Member
    Motocykl
    XTZ 750 91r

Domyślnie

Wiadomo, instynkt to podstawa. Pewnie są jakieś statystyki w temacie, które rzecz by rozstrzygnęły. Choć ostatnie dwa skasowane moto jakie widziałem to bardzo kolorowe, bardzo głośne i niestety bardzo mocne maszyny z literami R w nazwie. Według badań najlepiej widocznym elementem motocykla z kierownikiem jest kask i górna część tułowia i tu "razistość" ma sens. Co do wydechu zdania są różne. Na pewno głośny wydech jest kiepski na długie przeloty i nocne powroty do domu...
    zatyczki do uszu daja radę w takich przypadkach

Motocykl
    xtz 660 xj 900 S

Domyślnie

Jasne. Sąsiedzi i ludność miast i wsi też mają sobie zakładać bo Pan Motocyklista jedzie?

Junior Member
    Motocykl
    XTZ 750 91r

Domyślnie

Wyczuwam sarkazm.... Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja wolę jak mnie słychać i widać. Jeśli można to stawiam na głośny wydech, jeśli można, na poprawę oświetlenia a w dzień jeżdżę na długich. Przecież to nie zgodne z przepisami... (np 2xH4 50W w ST) ale kto tam mi zabroni... Panisko jedzie przeca... OK ale JA czuję się bezpieczniejszy,a sąsiadom staram sie nie dokuczać.
    Jeśli ktoś nie zauważył Twoich świateł w lusterku to i tęczowego kasku też nie ujrzy....a usłyszeć może... ale to temat dot bigosa a nie rozkminki na temat akustyki. Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia