Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelki tłoczków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Uszczelki tłoczków

    Potrzebuje komplet uszczelek do tłoczków tylnego zacisku. Tylko ASO, czy są jakieś inne przystępniejsze opcje?
    Strona XTZparts.com nie działa od kilku tygodni.

    #2
    z tego co pamiętam to nie ma, ale ponad rok temu kupiłem tłoczki i uszczelniacze w ASO korzystając z mega promocji: tyle procent zniżki ile lat ma Twój motocykl. Zadzwoń i zapytaj: może dalej to funkcjonuje.

    Mój miał 27...
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #3
      Nic nie wspominali jak dzwoniłem. 60zł za komplet na jeden tłoczek

      Komentarz


        #4
        Ja kupowałem zestaw uszczelek na wemoto

        Komentarz


          #5
          Strona XTZparts.com działa tylko lukas pisał mi że jest na urlopie 2 tyg ale już chyba w poniedziałek będzie

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez michalkow Zobacz posta
            Potrzebuje komplet uszczelek do tłoczków tylnego zacisku. Tylko ASO, czy są jakieś inne przystępniejsze opcje?
            Strona XTZparts.com nie działa od kilku tygodni.
            Podjedz do larssona reperaturki do naszych zacisków nie są skatalogowane, ale jak się ładnie uśmiechniesz to chłopaki pomogą znaleźć. Mnie się udało dopasować średnicę i grubość, ale to było dawno.

            Drugie miejsce to GG Trading Łopuszańska mają uszczelek na potęgę i bez problemu pomogą, mają dużą wiedzę.

            Komentarz


              #7
              Zamówiłem w UHMA Bike, jutro odbiorę. Podobno 60zł za komplet do dwóch tłoczków, więc cena do zaakceptowania za ori.

              Komentarz


                #8
                a to dobre info

                Komentarz


                  #9
                  Po wymianie jest perfekt. Moim zdaniem, nigdy, pod żadnym pozorem nie ma sensu robić serwisu zacisków bez wymiany uszczelek tłoczka. Teraz będę się przymierzał do przodu.

                  Komentarz


                    #10
                    Reperaturki zacisku do 750 kupione po 26zł za komplet 20190401_193341.jpg
                    Ostatnio edytowany przez Maryian; 5299.

                    Komentarz


                      #11
                      Gdzie?

                      Komentarz


                        #12
                        na allegro jak dobrze pamiętam to numer katalogowy to BCF-116

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X