Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cewkofajki - xtz 750 z silnikiem od tdm 850 4tx 1997 swap

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Cewkofajki - xtz 750 z silnikiem od tdm 850 4tx 1997 swap

    Cześć,

    Jakiś czas temu zrobiłem swap silnika na tdm 850 4tx z 97r.

    Trzeb było gdzieś upchnąć cewki. Zasugerowałem się sposobem umieszczenia cewek tak jak koleś co na YT wrzucił filmiki o tym swapie czyli z przodu tuż za chłodnica. Jest jeden problem że on mieszka w słonecznej Italii i pewnie nie pada u niego tak często jak u nas i to się pewnie sprawdza jednak u nas już miałem parę razy tak że jak się dobrze lało z nieba a potem z drogi albo jedno i drugie to jest problem że moto przerywa. Jak wysechł to bez problemu jedzie dalej. Na ta chwilę cewki zostały dobrze zaizolowane guma każda z osobna i razem a przewody dostały trzy warstwy zabezpieczenia tak na wszelki wypadek. Jeszcze nie miałem "przyjemności" jechać w ulewie ale nigdy nic nie wiadomo.

    Stąd moje pytanie czy ktoś zastanawiał się nad zainstalowaniem cewkofajek. Na forum TRX-a znalazłem że będą pasować długością i parametrami od CB 600 ale wolałbym potwierdzić tą informację. Komplet 4 szt. na All....o kosztuje około 80 zł razem z instalacją. Mocno zastanawiam się czy nie ogarnąć tego w ten sposób, szczególnie że TDM 850 są dwie cewki i nie trzeba dzielić sygnału.
Pracuję...
X