Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Silikonowe gumy airbox - gaźnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Silikonowe gumy airbox - gaźnik

    Jeśli kogoś szlag trafia przy zakładaniu airboxa to może spróbować sobie coś z tego wyrzeźbić.
    Wymiary: 55x60 mm, wysokość 76 mm.
    Cena: dobry dowcip

    kkkr.jpg

    #2
    Majstrowi dzwoni telefon:
    – Złamałem łopatę kierowniku – mówi budowlaniec
    – To podpieraj się o betoniarkę – odpowiada majster

    Komentarz


      #3
      - Halo! Ja dzwonię w sprawie garażu.
      - Tutaj baza rakietowa. Źle pan trafił.
      - Nie, kur*a, to wy żeście źle trafili!

      Komentarz


        #4
        Dla zwiększenia przewagi dorzucę

        Bandyta wpada do tramwaju i krzyczy:
        - Nie ruszać się, to jest napad!
        Jakiś pasażer z ulgą:
        - Ku**a, aleś mnie pan wystraszył, już myślałem że to kanary...

        Komentarz


          #5
          Już dawno nieaktualne.
          Ale żebym miał oddać to musiałby to być lepszy dowcip

          Komentarz


            #6
            Jedzie koleś trabantem przez las, nagle przygasają światła, gaśnie silnik, koleś zjeżdża siłą rozpędu na pobocze. Wysiada, podnosi maskę, drapie się po głowie i mruczy: "k**wa, nie znam się na tym". Mija chwila, w oddali pojawiają się światła, koleś macha ręką - mija go merc i zatrzymuje się tuż za nim.
            Wysiada dres i pyta: "Co jest k***wa"
            koleś "Nie wiem, zgasł, nie odpala"
            dres się drapie w głowę: "Też k***wa nie kumam, ale ty, ściągnę cię na lince"
            koleś: "Dobra, tylko niech pan nie jedzie za szybko"
            dres: "spoko, luzik"
            Zapieli, jadą, nagle wyprzedza ich beta, dres patrzy "piątka k***wa!!!", redukcja, ogień i za betą
            Stoi drogówka na krawężniku, nagle jeden mundurowy wraca i mówi do kumpla w samochodzie: "Ty, nie uwierzysz", "Co znowu", "Leci piątka 240, za nim amg, a za nimi trabant i mruga żeby mu zjechali"

            Komentarz


              #7
              Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na 50 metrów.

              Komentarz


                #8
                Szła babcia z wnuczką na autobus ,do przystanku mają około 300m, nagle patrzą a autobus podjeżdża na przystanek . No to biegiem , wnuczka leciała jak strzała , a babcia szczała jak leciała

                Komentarz

                Pracuję...
                X