Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fabryczny komplet kluczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Wczoraj:
    Dzisiaj:

    Nie zawiedźcie mnie jutro...

    Komentarz


      #32
      Wpisując zapytanie w google w języku angielskim: "xtz 750 spark plug wrench" jako trzeci w kolejności obrazek pojawia się to:
      TenerePlugSpanner.jpg
      Jest to klucz do 3aj ale można się tym sugerować dorabiając/dokupując klucz do 750tki

      Ponadto był już na forum temat odnoścnie klucza do świec: http://www.xtzclub.pl/threads/1881-ST-%C5%9Bwiece-klucz, co prawda nikt nie podał długości klucza, ale rozmiar jak najbardziej.
      Ostatnio edytowany przez AdamB; 2501. Powód: pomyłka w modelu

      Komentarz


        #33
        Był i o takim kluczu

        Ale jak się nie chce tej minuty poświęcić...
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #34
          A faktycznie Lukass podał długość klucza. W tym ferworze poszukiwań jakoś to przeoczyłem.

          Mam nadzieję, że użytkownik Lucjan powinien być usatysfakcjonowany odpowiedzią. Cieszę sie Piotrze, że wspólnie pomogliśmy znaleźć rozwiazanie tej napiętej sytuacji i poświęcając swój czas, zaoszczędziliśmy go innym.

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
            A faktycznie Lukass podał długość klucza. W tym ferworze poszukiwań jakoś to przeoczyłem.

            Mam nadzieję, że użytkownik Lucjan powinien być usatysfakcjonowany odpowiedzią. Cieszę sie Piotrze, że wspólnie pomogliśmy znaleźć rozwiazanie tej napiętej sytuacji i poświęcając swój czas, zaoszczędziliśmy go innym.
            Tak, oczywiście że jestem usatysfakcjonowany . ...........trochę się rozruszało forum, bo już echo odbijało się od ścian.

            Komentarz


              #36
              Lepiej niech się echo odbija niż mają się tworzyć tzw gównoburze POZDRO

              Komentarz


                #37
                "Kałszkwały"
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                  Lepiej niech się echo odbija niż mają się tworzyć tzw gównoburze POZDRO
                  Fakt , gównoburza o zapytanie jaka jest optymalna długość klucza do świec.

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez Lucjan Zobacz posta
                    Fakt , gównoburza o zapytanie jaka jest optymalna długość klucza do świec.
                    Pisząc o gównoburzy nie miałem na myśli tego wątku

                    Komentarz


                      #40
                      Ok.

                      - - - Zaktualizowano - - -

                      Lecimy dalej , śrubokręt do ustawiania dawki i regulacji gaznika ma być krótki typu 5cm czy zwykłe zegarmistrzowskie podejdą . Około 11cm długości mają . Czy jakiś speszjal mus być ?

                      Komentarz


                        #41
                        Najlepiej sprawdza się krótki z grubą rączka. Nie wiem jak się to fachowo nazywa musi też być dosyć wąski bo śrubka od składu mieszanki siedzi w wąskiej gardzieli. Ale to można zawsze doszlifować

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X