Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zacina się przy niskich obrotach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zacina się przy niskich obrotach

    Cześć wszystkim. Mam mały problem. Mianowicie chodzi mi o to że strasznie mi moto przerywa podczas dodawania gazu i okapca świece na czarno. Świeca sucha więc za duzo paliwa. Dalem go do mechanika i twierdzi że to wina gaziorow i trzeba je wymienić na nowe, sprawne. Te niby puszczają paliwo. Ale na wolnych obrotach chodzi idealnie. Odpala również od strzała. Tylko podczas dodawania gazu szarpie i ta czarna świeca jest męcząca. Tak ja okapca ze zaczyna przerywać do tego stopnia że nie daje iskry. Co może być przyczyną?? ?

    #2
    Ksiazkowe objawy za bogatej mieszanki, czyli w pierwszym odruchu, najczesciej slusznym, gazniki. Czy wystarczy regulacja, czy faktycznie trzeba je wymieniac - na to pytanie nikt Ci bez ogledzin nie odpowie.

    Na Warsaw Szuter Expedition byl kolega, ktory chwalil sie, ze zeby zjadl na gaznikach od ST. I chyba nawet byl ze Slaska. Ale kontakt mi sie z nim urwal po rajdzie - jesli tu zaglada, moze by sie do mnie odezwal?

    Jesli nie masz stalego dobrego mechanika od swojej maszyny, to zajechalbym jeszcze gdzies po druga opinie przed wymiana gaziorow, bo to droga impreza...

    Komentarz


      #3
      A mógłbyś mi kogoś polecić ze Śląska?? ?

      Komentarz


        #4
        A co Ci się dzieje dokładniej, jak tylko zabija świece na czarno, to nie jest duży problem, konkretny przegląd i wszystko do ogarnięcia, skąd jesteś, mógłbym Ci pomóc

        Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          Zapraszam do mnie okolice Pszczyny mogę ci to ogarnąć
          https://t.me/pump_upp

          Komentarz


            #6
            Na wolnych jakoś sobie radzi ale podczas odkrecania manetki( za każdym razem) zaczyna się zacina i szarpie moto. Z początku nawet niewinnie ale po około 30 minutach jazdy zaczyna szarpać już na tyle mocna ze nie da się jechać. Jedynym moim ratunkiem było czyszczenie świecy i dalszą jazda.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcin1984 Zobacz posta
              A mógłbyś mi kogoś polecić ze Śląska?? ?
              No nie bardzo - nie moje podworko

              Komentarz

              Pracuję...
              X