Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A moze Route 66 , Sturgis albo Dytona ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    A moze Route 66 , Sturgis albo Dytona ?

    Witam wszystkich !

    Mieszkam w Chicago ponad dwadziescia lat. Jesli jest ktos chetny zeby "polatac po hameryce" to odezwijcie sie. Moze "polatamy" razem. Sluze rada i pomoca. To zadne cuda . Jesli macie jakies pytania to piszcie na jajacekfil@yahoo.com gadu gadu 5259894 albo dzwoncie 001 773 6035271. Aktualnie jezdze Yamaha Super Tenere 1200 ES z 2014 i Honda VTX 1300 C z 2009. Jesli potrzebujecie jakiekolwiek oryginalne czesci nie przeplacajcie u cwaniaczkow posrednikow moge wyslac czesci z rachunkiem. Nie mam zamiaru na tym zarabiac. Pozdrawiam wszystkich i zycze tylu wyjazdow co powrotow.
    Załączone pliki

    #2
    Cześć.

    Komentarz


      #3
      Ostatnio widziałem jak koledzy z motojary jechali drugą część trasy, fajna sprawa tylko że sprawa logistyczna z wysyłką motocykli to trochę czasu zajmuje.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Cze

        Mam zapotrzebowanie na kilka części.

        Komentarz


          #5
          witam

          Komentarz


            #6
            ahoj
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              Cześć

              Komentarz


                #8
                Witam Jacku super propozycja...to zawsze było moim marzeniem polatać po US...może dzięki Tobie się uda to zrealizować...Zastanawiam się, czy bardziej opłacalne i mniej problematyczne jest wypożyczenie lub np zakup moto w US..i zwiedzenie tego kraju..a na koniec zapakowanie w kontener i do Polski...czy też wysłanie mojej XTZ... zwiedzanie i powrót do domu... co o tym myślisz ? pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Siema. Fajna opcja z usatylko logistycznie trochę mnie to przeraża...

                  Komentarz


                    #10
                    Nic...trzeba się brać za wize

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X