Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazd na IX Zlot z Warszawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyjazd na IX Zlot z Warszawy

    Wcześniej już pisałem w temacie o zlocie, ale żeby nie zaśmiecać to lepiej stworzyć nowy temat. Ja myślałem, żeby spotkać się na BP przy wjeździe do Łomianek około 9.30 w piątek. Proszę o zgłaszanie się chętnych i ewentualne propozycje zmian ustaleń.

    #2
    Jak uda mi się zwolnić z roboty to wylecę w piątek ok. 13:30 z centrum , trasa jak najkrótsza przez wioski ok. 350 km.
    Może w tym czasie jeszcze ktoś wylatuje ?
    J11
    Papacool

    Komentarz


      #3
      ja zbieram chętnych 'bez urlopu w piątek, urwę się*wcześniej'.

      życzeniowo start z okolic Stadionu Narodowego 14-15. więcej będę wiedzieć w dniu wylotu.

      - - - Zaktualizowano - - -

      Jarek11, podzielisz się trasą?
      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

      Komentarz


        #4
        ja bym sie pisal blizej tej 9 pewnie - daj nr na priwa michalkow! - przy czym raczej sugerowalbym blizej 10, zeby sie dalo normalnie przez Warszawe tam przebic a nie w najwiekszych korkach
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Moja trasa :
          Do Płońska a potem , Nr. 10 przez Dzierząźnie,Góre Drobin do Sierpca w prawo nr. 560 przez Szczutowo,Urszulewo,Rypin,Marianki,Gorczenica do
          Brodnicy , w lewo Nr. 15 do Tywoli i w prawo Nr. 543 do Radzynia Chełmskiego i następnie Nr. 16 do Grudziądza.
          Następnie , nr. 91 do Warlubia i tam już do Nr. 214 do samej Stężycy.
          Do spotkania na trasie.
          Pozdro
          Papacool

          Komentarz


            #6
            Czyli tak?


            Tylko kliknąć "unikaj autostrad".
            Ostatnio edytowany przez michalkow; 4783.

            Komentarz


              #7
              ustalamy konkrety? stacja mi pasuje (zaraz sobie wygooglam ;-) ) tylko godzina?
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                dobra, wrzucili mi spotkanie. wyjeżdzam z centrum, najwcześniej o 1540. Ale może być 1610.

                raczej nie widzę chętnych na tę porę ale jeżeli coś się zmieni to śmiało.
                Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                Komentarz


                  #9
                  Trasa Jarka11 najbardziej optymalna względem autostrady. Ode mnie dla chętnych alternatywa dla wojewódzkiej 543 pomiędzy Jabłonowem Pomorskim a Grudziądzem. Malownicza, dobra droga asfaltowa. Trochę zakrętów i wzniesień. W Jabłonowie Pom. za Orlenem druga w prawo- kierunek na: Łąkorz. Dalej w lewo na Świecie nad Osą. Kolejno Szczepanki, Nowy Młyn, Kitnówko, Głodowo, Słup, Podgórze, Annowo, Nicwałd, Wielkie Lniska, Sadowo do Grudziądza. Przed wjazdem na 16 na Łysakowskiego jest Shell można zatankować.

                  Planuję wyjechać pomiędzy 15-15:30. Startuję z Marysina Wawerskiego.
                  WSK 125 począti -> czarny Junak M10 -> lekki endurak Yamaha TT 350 -> ciężki endurak Honda AT

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
                    ustalamy konkrety? stacja mi pasuje (zaraz sobie wygooglam ;-) ) tylko godzina?
                    Tak jak sugerowałeś koło 10tej.

                    Komentarz


                      #11
                      Jeszcze Jarek (znikopis) sie pisze na jazdę z nami, tak ze bede dzwonił w sprawie konkretnej godziny
                      Pzdr!
                      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                      Komentarz


                        #12
                        ok, sytuacja zmienia się na moją korzyść. wyjazd 15/15.30 z okolic Stadionu Narodowego.
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X