Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spalanie szwajcara

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Spalanie szwajcara

    Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i teorie usłyszane na spotkaniu , zrobiłem pomiary w drodze powrotnej, z pasażerem bagażami jazda raczej spokojna max 130 ,dzisiaj samemu ale ostrzej i wyszło 5,7 i mocy mi nie brakowało , wniosek z tego taki jak wszystko działa to nie będę grzebał , zostaje tak jak jest , a Gosia stwierdzała że nie zmieniamy na bmw gs bo polubiła terese, mam tylko zamówić to siedzenie od maxwulkana

    #2
    Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
    i mocy mi nie brakowało
    jak się samemu jeździ to te wasze teresy zawsze mało palą i mocy nie brakuje a wystarczy że jeden z drugim pojedzie ze mną i nagle: nigdy mi tyle nie spaliła, nigdy tak szybko nie jeździłem, nie mogę wyprzedzać tak jak ty, buja motocyklem powyżej 150, kołysze w zakrętach, myślałem że na kostkach się nie da jeździć po asfalcie itd.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Marcin, Marcin, TY znowu to samo. Znowu porównujesz swojego kata z 20-25 letnimi sprzętami, które zostały wyprodukowane w innej epoce niż Twój kat.
      Oryginalnie teresa szła 200, to że rama i hamulce nie nadążają za takimi osiągami to już inna sprawa .

      Komentarz


        #4
        Ale żeby nie było, ja nic nie porównuje, pragnę tylko zwrócić uwagę że ten motocykl pali 5 litrów jak się pedałuje a nie jeździ dynamicznie. Każdy użytkownik st to samo powie czy napisze i to jakim motocyklem jeżdżę nie ma nic do rzeczy.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          No dobra następnym razem test- ile pali renata jak się jedzie za junakiem - to będzie taka osobna kategoria Wiadomo że po wertepach spali więcej , wyraźnie napisałem jaki to był styl jazdy

          - - - Zaktualizowano - - -

          Co ja napisałem Teresa a nie Renata - Renata to mój traktor renault 9514 rocznik 1985, ten to dopiero idzie w terenie

          Komentarz


            #6
            Moja Szwajcarka pali około 5,5 l na 100 raczej jest zblokowana planuje ja rozblokować tylko nie wiem czy dostane potrzebne do tego części

            Komentarz


              #7
              Ja na razie nic nie zmieniam ,wybieram się do Rumuni trochę kilometrów zrobię w rożnym terenie, potem zobaczę czy jest potrzeba zmian

              Komentarz

              Pracuję...
              X