Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szaleństwo ;)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Szaleństwo ;)

    Zdaję sobie sprawę, że czasu jest mało, ale plany urlopowe zawsze można zmienić Jeżeli ktoś dysponuje 3 tygodniami wolnego to może ktoś się dołączy do małej wycieczki. Moto może zostać w domu Wystarczy kupić bilet lotniczy (jeszcze są i to w dodatku w takiej cenie jak kupowałem 2 miesiące temu, czyli jakieś 2500) Na miejscu wypożyczy się motocykle, a rezerwację można ogarnąć przez internet. Wylot jest 29 lipca , a powrót 19 sierpnia. Miejsce lądowania to Delhi Resztę sobie dopowiedzcie

    #2
    O to czekam na relację. Sprawdź czy można wypożyczyć Enfielda Himalayana.

    Komentarz


      #3
      Można wypożyczyć ale pojemność to tylko 400 i bak ma tylko 15L. Zamówiłem Thunderbirda który ma 500 i bak 20L

      Komentarz


        #4
        zatopiony motocykl.jpg To był dopiero początek przepraw. Relacja wkrótce zacznie się pojawiać. Jak tylko wrócę normalnie do pracy. Himalayan na żywo wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach, ale nie miałem okazji się nim przejechać.

        Komentarz


          #5
          Ten thunderbird wygląda strasznie klocowato jak na górskie przeprawy. Ale widzę że dał radę.
          Pisz pisz!

          Komentarz


            #6
            Gratuluję, ja bym się nie odważył
            pozdrawiam

            Komentarz


              #7
              Zibi .....
              Jeszcze nie skończyłeś jednej relacji a już robisz smaka na kolejną - jesteś niekoleżeński.

              Komentarz

              Pracuję...
              X