Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Xtz 660 rama z papierami

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Xtz 660 rama z papierami

    witam

    do sprzedania będę miał ramę do XTZ 660 1992r. , moja osobista ,prosta, bez wypadkowa, motocykl w moim posiadaniu 10 lat, rozbieram motocykl na części i rama mi się nie przyda. Kupiłem motocykl od Palucha z forum . Papier z aktualnym OC oczywiście.

    Na razie motocykl jest rozebrany w połowie, ale chyba że komus sie pali to moge przyspieszyć rozbiórkę.

    Cena powiedzmy 450. Rama do odebrania w Łodzi.

    #2
    Inne części będą?

    Komentarz


      #3
      Jeśli masz, to bym potrzebował uchwytu na lewe lusterko.

      Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Zachar Zobacz posta
        witam

        do sprzedania będę miał ramę do XTZ 660 1992r. , moja osobista ,prosta, bez wypadkowa, motocykl w moim posiadaniu 10 lat, rozbieram motocykl na części i rama mi się nie przyda. Kupiłem motocykl od Palucha z forum . Papier z aktualnym OC oczywiście.

        Na razie motocykl jest rozebrany w połowie, ale chyba że komus sie pali to moge przyspieszyć rozbiórkę.

        Cena powiedzmy 450. Rama do odebrania w Łodzi.
        czy są inne części?

        szukam przedniego uchwytu silnika, z tą wystającą śrubą trzymającą od przodu płytę pod silnik - chodzi mi o ten gwint w dobrym stanie bo u mnie serwisant - matoł zeszlifował ten gwint do zera. najlepiej ze śrubką która na tę śrubę przychodzi.

        Komentarz


          #5
          Siemka
          Piszcie na priv co potrzeba,część gratów sobie zostawiam,resztą możemy pohandlować, temurzyn - tenera była w całości,więc uchwyt musi być, pisz mi na priv, będę to ogarniał.

          Komentarz


            #6
            Cena za ramę oczywiście do negocjacji.

            Komentarz


              #7
              Rama dalej do wzięcia. Cena w dół - 300 pln
              Ostatnio edytowany przez Zachar; 145.

              Komentarz


                #8
                Odświeżam

                Komentarz


                  #9
                  Ponawiam. Cena oczywiście do negocjacji.

                  Komentarz


                    #10
                    A blacha spod błotnika przedniego jest?

                    Komentarz


                      #11
                      Witam czy rama dalej dostępna jestem chętny na ramę z papierami

                      Komentarz


                        #12
                        Rama sprzedana. Temat do zamknięcia.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X