Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N-com b5 parowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    N-com b5 parowanie

    Witam mamy kaski wyposażone w 3 n-comy b5 i za chiny nie możemy się połączyć... 2 łączą się bez problemu. Instrukcja jest tak beznadziejnie napisana że nic z niej nie wiem. Jaki zasięg osiągają te urządzenia bo nasze rozważają się już przy około 50 m a producent podaje 500. Pomożecie?

    #2
    Jeśli komus to pomoże n-comow nie można używać w trybie konferencji, ogólnie urządzenie oceniam na 6/10 plus za parowanie z telefonem i mocowanie do kasku, trzymanie baterii, jakość dźwięku. Ogromne minusy za brak trybu konferencji, zasięg fatalny, urządzenia gdy zobaczy tylko zakręt traci kontakt z drugim (urządzenia muszą się "widzieć") podsumowując nie wybrałbym tego urządzania jeszcze raz na podróże w większym gronie na 2 osoby jest w miarę lecz cena nie adekwatna do parametrów. Temat można zamknąć chyba ze ktoś coś ma do dodania ciekawego

    Komentarz


      #3
      Zawsze się zastanawiałem po co takie badziewie ale w tym roku się przekonałem że jednak czasem może się przydać.
      A na jednym moto jak siÄ™ spisuje?
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Na jednym moto to możesz sobie muzyki słuchać z telefonu czy gadać przez telefon, albo sparować z jakąś nawigacją takie słuchawki za 800 zł jakość dźwięku jest dobra samo połączenie jeśli już jest to brak szumów. Ja używam tego ze znajomym jak jeździmy wiadomo komunikacja dobra sprawa, 2 dni wytrzymało bez ładowania.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez slavvo Zobacz posta
          Na jednym moto to możesz sobie muzyki słuchać z telefonu czy gadać przez telefon, albo sparować z jakąś nawigacją takie słuchawki za 800 zł jakość dźwięku jest dobra samo połączenie jeśli już jest to brak szumów. Ja używam tego ze znajomym jak jeździmy wiadomo komunikacja dobra sprawa, 2 dni wytrzymało bez ładowania.
          chyba raczej Marcinowi chodzi o gadanie z pasazerem w czasie jazdy...
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
            chyba raczej Marcinowi chodzi o gadanie z pasazerem w czasie jazdy...
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              ale tak powaznie na jedno moto to chyba wystarcza te chinczyki z aliexpressu "te z wyswietlaczem" - na fb w kazdym razie ludzie chwala
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                Ja mam z alli bez wyświetlacza i działa między 4 użytkownikami, sprawdzone. Zasięg jest ohohoooo, gościa nie widać a gadać można. Nie można gadać w kilka osób naraz, tylko pojedynczo 1 na 1.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  A na jednym moto jak siÄ™ spisuje?
                  A nie zrozumialem jesli chodzi o pasażera to bedzie działało idealnie bo jest odległosc malutka

                  Zamieszczone przez tadzik Zobacz posta
                  Ja mam z alli bez wyświetlacza i działa między 4 użytkownikami, sprawdzone. Zasięg jest ohohoooo, gościa nie widać a gadać można. Nie można gadać w kilka osób naraz, tylko pojedynczo 1 na 1.
                  Ja na enduro po lesie tez miałem urządzenie z alli kosztowało 100 dolców, działa na wifi zasięg o niebo lepszy po lesie spokojnie do 200 metrów na otartym i więcej tyle ze przy 110 traci łączność, można rozmawiać w trybie konferencji z 4 użytkownikami na raz, za te pieniądze super urządzenie, gdybym wiedział ze n-com jest na tyle ograniczony, dokupilibyśmy chińskie urządzenia (tez można parować z telefonem) bateria nie wiem jak trzyma ale myślę ze tez dzień spokojnie. to urządzenie mogę polecić każdemu

                  IMG_20170823_131914.jpg
                  Ostatnio edytowany przez slavvo; 4725.

                  Komentarz


                    #10
                    Dokładnie takie mam. Jak to zrobić, żeby rozmawiać konferencyjnie?

                    Komentarz


                      #11
                      Możesz mieć inne, są bardzo podobne które nie obsługują trybu konferencji sprawdź czy wygląda tak samo ? Żeby się połączyć o ile dobrze pamiętam jeden użytkownik jest łącznikiem i do niego trzeba sie podłączać. Zaraz poszukam pudelka wstawie foto

                      IMG_20170823_153223.jpg

                      IMG_20170823_153244.jpg
                      Ostatnio edytowany przez slavvo; 4725.

                      Komentarz

                      PracujÄ™...
                      X