Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: N-com b5 parowanie

Junior Member
    Motocykl
    Beta RR 525 Factory, Yamaha Tenere XTZ 750

Domyślnie N-com b5 parowanie

Witam mamy kaski wyposażone w 3 n-comy b5 i za chiny nie możemy się połączyć... 2 łączą się bez problemu. Instrukcja jest tak beznadziejnie napisana że nic z niej nie wiem. Jaki zasięg osiągają te urządzenia bo nasze rozważają się już przy około 50 m a producent podaje 500. Pomożecie?

Junior Member
    Motocykl

Domyślnie

Jeśli komus to pomoże n-comow nie można używać w trybie konferencji, ogólnie urządzenie oceniam na 6/10 plus za parowanie z telefonem i mocowanie do kasku, trzymanie baterii, jakość dźwięku. Ogromne minusy za brak trybu konferencji, zasięg fatalny, urządzenia gdy zobaczy tylko zakręt traci kontakt z drugim (urządzenia muszą się "widzieć") podsumowując nie wybrałbym tego urządzania jeszcze raz na podróże w większym gronie na 2 osoby jest w miarę lecz cena nie adekwatna do parametrów. Temat można zamknąć chyba ze ktoś coś ma do dodania ciekawego

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Zawsze się zastanawiałem po co takie badziewie ale w tym roku się przekonałem że jednak czasem może się przydać.
    A na jednym moto jak się spisuje?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Junior Member
    Motocykl

Domyślnie

Na jednym moto to możesz sobie muzyki słuchać z telefonu czy gadać przez telefon, albo sparować z jakąś nawigacją takie słuchawki za 800 zł jakość dźwięku jest dobra samo połączenie jeśli już jest to brak szumów. Ja używam tego ze znajomym jak jeździmy wiadomo komunikacja dobra sprawa, 2 dni wytrzymało bez ładowania.

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

Cytat Napisał slavvo Zobacz post
    Na jednym moto to możesz sobie muzyki słuchać z telefonu czy gadać przez telefon, albo sparować z jakąś nawigacją takie słuchawki za 800 zł jakość dźwięku jest dobra samo połączenie jeśli już jest to brak szumów. Ja używam tego ze znajomym jak jeździmy wiadomo komunikacja dobra sprawa, 2 dni wytrzymało bez ładowania.
    chyba raczej Marcinowi chodzi o gadanie z pasazerem w czasie jazdy...
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde Hidden Content

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Cytat Napisał qpcio Zobacz post
    chyba raczej Marcinowi chodzi o gadanie z pasazerem w czasie jazdy...
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Senior Member Avatar qpcio
    Motocykl
    LC8 990 Adv 2009

Domyślnie

ale tak powaznie na jedno moto to chyba wystarcza te chinczyki z aliexpressu "te z wyswietlaczem" - na fb w kazdym razie ludzie chwala
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde Hidden Content

Junior Member

Domyślnie

Ja mam z alli bez wyświetlacza i działa między 4 użytkownikami, sprawdzone. Zasięg jest ohohoooo, gościa nie widać a gadać można. Nie można gadać w kilka osób naraz, tylko pojedynczo 1 na 1.

Junior Member
    Motocykl

Domyślnie

Cytat Napisał marcinjunak Zobacz post
    A na jednym moto jak się spisuje?
    A nie zrozumialem jesli chodzi o pasażera to bedzie działało idealnie bo jest odległosc malutka

Cytat Napisał tadzik Zobacz post
    Ja mam z alli bez wyświetlacza i działa między 4 użytkownikami, sprawdzone. Zasięg jest ohohoooo, gościa nie widać a gadać można. Nie można gadać w kilka osób naraz, tylko pojedynczo 1 na 1.
    Ja na enduro po lesie tez miałem urządzenie z alli kosztowało 100 dolców, działa na wifi zasięg o niebo lepszy po lesie spokojnie do 200 metrów na otartym i więcej tyle ze przy 110 traci łączność, można rozmawiać w trybie konferencji z 4 użytkownikami na raz, za te pieniądze super urządzenie, gdybym wiedział ze n-com jest na tyle ograniczony, dokupilibyśmy chińskie urządzenia (tez można parować z telefonem) bateria nie wiem jak trzyma ale myślę ze tez dzień spokojnie. to urządzenie mogę polecić każdemu

IMG_20170823_131914.jpg
    Ostatnio edytowane przez slavvo ; 23 sierpień 2017 o 12:27

Junior Member

Domyślnie

Dokładnie takie mam. Jak to zrobić, żeby rozmawiać konferencyjnie?

Junior Member
    Motocykl

Domyślnie

Możesz mieć inne, są bardzo podobne które nie obsługują trybu konferencji sprawdź czy wygląda tak samo ? Żeby się połączyć o ile dobrze pamiętam jeden użytkownik jest łącznikiem i do niego trzeba sie podłączać. Zaraz poszukam pudelka wstawie foto

IMG_20170823_153223.jpg

IMG_20170823_153244.jpg
    Ostatnio edytowane przez slavvo ; 23 sierpień 2017 o 14:36

Uprawnienia