Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regeneracja nowych gaźników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Regeneracja nowych gaźników

    Nie moge znaleźć żadnych sensownych gaźników od Ducata w ludzkich pieniadzach wiec mysle o regeneracji starych. Przerabiał ktoś już temat co i gdzie warto kupić? Niedawno dawałem gaźniki klienta od Dragstara 1100 do regeneracji bo strzelał w tłumik mocno i firma sie spisała bo problem zniknął.

    Wiem ze najlepiej kupic nowe ale 1800 zł to spora kasa a ja nie wiem jeszcze ile moto będzie u mnie.
    Bede wdzieczny za jakas podpowiedź.
    Lada dzień na warsztat kupie myjke ultradźwiękową więc jeszcze moge wrzucic gaźniory do czyszczenia.
    www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
    Zniżka dla XTZClub!

    #2
    Poszukaj na forum juz było. Regeneracja to wymiana dysz i iglic. Nic innego sie nie regeneruje w st. Zestaw kedo to najtansza opcja.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      Poszukaj na forum juz było. Regeneracja to wymiana dysz i iglic. Nic innego sie nie regeneruje w st. Zestaw kedo to najtansza opcja.

      + rurki emulsyjne, przepupustnica z prowadnicą, iglice ssania, uszczelki, zaworek iglicowy + jego obudowa, ew. membrany.
      sigpic

      Komentarz


        #4
        I tym prostym sposobem podwajamy wartość naszego motocykla
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz

        Pracuję...
        X