Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Poka wyniki od 41 do 43 z 43

Temat: Nowy scz, Jaso, Krosno

Junior Member Avatar dominikon
    Doczy
    sie 2016
    Postw
    42
    Motocykl
    XTZ 750 Super Tenere, kiedy Junak M10 i K750
    Skd
    Sosnowiec, Jastrzbie Zdrj

Domylnie

rozumiem - tak te mylaem, e ocen membran po prostu trzeba przeprowadzi organoleptycznie ;-) po ich zdemontowaniu. co do ich wieku to pewnie bdzie ciko to zweryfikowa.
    nie znam dokadnie historii serwisowej mojego moto - jak co mnie ciekawio, a planowaem zabra si za co konkretnego to po prostu pisaem lub dzwoniem do poprzedniego waciciela - cay czas mam z nim kontakt wic mog zawsze dopyta "o to czy tamto" w razie potrzeby.

Junior Member
    Doczy
    lip 2013
    Postw
    20
    Skd
    Gorlice

Domylnie

Posuchaem Ci i wlaem mineralnego motula ju dawno..Zgadzam si w stu procentach..Dokadnie tak jest..

- - - Zaktualizowano - - -

slavvo jak Ci sie pieszy,to odezwij sie do gulivera..on jest mistrzem w temacie super tenery..
    Cytat Napisa slavvo Zobacz post
    To co piszesz mam ju mniej wicej sprawdzone problem jest taki ze moto drga rwnie po odkrceniu manetki na postoju wiec duza cze z Twoich punktw odpada... wydaje mi sie ze to bardziej sprawa ganika bo dostaje strasznego mua po 4 tys obroatow i wtedy zaczyna najbardziej drga jak pisaem na kadym biegu na postoju jest to samo. nie znam si na tym na tyle by rozbiera ganik, ale czekam na macgiver78 zaoferowa mi pomoc tylko musi ogarn najpierw swoje kupiem nawet drugi ganik rozblokowany zobaczymy w jakim jest stanie i sprbuje go podmieni zsynchronizowa czy objawy mina

Mondo Cane Ja mam takie zestawy zamontowane szwajcarskie z wyjtkiem dyszy wolnych,ktra pracuje tylko na zwce...bez przrbki iglicy,eby sie nie przeginaa w bok zaraz jest to samo...
    Cytat Napisa Mondo Cane Zobacz post
    Skoro macie kwestie 'lunych' czci i mocowa ogarniete to faktycznie niestety najprawdopodobniej pozostaje silnik. Niestety nowe ganiki z woskiego Ebay w normalnych cenach si skoczyy bo to byby najbardziej sensowny sposb na weryfikacj rnicy pomidzy szwajcarsk wersj a w peni sprawn i o nominalnej mocy 70 KM.
    Jeli motocykl si nie sprzeda to pn jesieni skusz si na wskazany w jednym z wczeniejszych postw zestaw naprawczy ganika z kedo.com.
    http://kedo.com/ssl/php/art_detail.p...hvuq2e3cng19f3
    Korpusy i elementy stae ganikw mam w bardzo dobrym stanie wic 80 euro nie bdzie wyrzucaniem pienidzy w boto

Kto chtny na przerobienie st na wtrysk efi?Jest firma,ktra moe to zrobi za ok 1500z..Podejrzewam,ze day by rad nawet na podwjnym wtrysku,jak w Kawasaki Versys..Ja mylaem o sprzedaniu swoich ogarnitych ganikw i zaryzykowaniu wtrysku-Bdzie eksperyment

Senior Member Avatar Beniamin
    Doczy
    sty 2010
    Postw
    988
    Motocykl
    SHDS ST 750
    Skd
    Frombork/Braniewo

Domylnie

Ta przerbka z ganika na wtrysk w cenie 1500 z to podae cen za robocizn zapewne, ale c prbuj oby dziaao.
    "Na dobry pocztek - jed na koniec wiata"

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •