Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czyszczenie szprych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Czyszczenie szprych

    hej
    ostatnio w wolnej chwili zacząłem się bawić w czyszczenie felg WD40 i na prawdę działa to super, extra czyści się tym aluminium, polecam
    ale szprychy chyba nigdy nie były czyszczone przez poprzedniego właściciela z kraju winem płynacym i serem śmierdzącym
    zacząłem je czyścić WD40 ale bez efektu. potem rozcieńczalnikiem, też bez lepszego rezultatu, aż w końcu wziąłem się za delikatny papier ścierny.
    ale tutaj pojawił się problem, że mogę zetrzeć powłokę antykorozyjną ze szprych
    napiszcie jakie macie patenety na wyczyszczenie sprych z osadów, smaru, asfaltu itp

    #2
    Szprychy czyść watą stalową. Chyba jakoś tak się to nazywa, nawet chromy się tym ładnie czyści i nie rysuje.

    Komentarz


      #3
      Ja jeszcze stosujÄ™ to https://online4-biker.com/pl/p/Wata-...-NEVR-DULL/786
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        #4
        witam.podczepie sie pod temat. czy macie jakis dobry sposób na usunięcie starej farby z felg i szprych. koła mam czarnie i farba jest juz nie pierwszej młodosci, odpryski ,troszke schodzi a po za tym nie podoba mi sie czarne i chciałbył pomalowac na srebrno lub niebiesko razem ze szprychami.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
          witam.podczepie sie pod temat. czy macie jakis dobry sposób na usunięcie starej farby z felg i szprych. koła mam czarnie i farba jest juz nie pierwszej młodosci, odpryski ,troszke schodzi a po za tym nie podoba mi sie czarne i chciałbył pomalowac na srebrno lub niebiesko razem ze szprychami.
          Możesz użyć chemii, są specjalne żele do usuwania starych powłok lakierniczych, ale usuwanie ze szprych będzie czasochłonne. Najszybciej będzie oddać do śrutowania. Śrutowania zbożem lub czym podobnym.

          Komentarz


            #6
            O masakross. NaprawdÄ™ polerujecie szprychy w enduro?

            Jak mnie naszło żeby wymienić felgi to po prostu oddałem do anodowania, szprychy do chromu i temat z bańki. Można se gumiakiem w spraju pomalować. Pod warunkiem jeżdżenia jak czoperkiem ponoć wytrzymuje.

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X