Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Luz na zębatce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    https://blackbears.ru/index_en.php?get=manual Znajdziesz np.tutaj.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #17
      A po naszemu coś się znajdzie bo okazało się że Mój angielski nie jest aż tak dobry

      Komentarz


        #18
        Po naszemu materiały w forumowej wikipedii

        Komentarz


          #19
          Dzięki. Niestety brak o regulacji łańcucha a w googlach jedni piszą że na bocznej stopce inni że centralnej której nie mam i już sam nie wiem. Podciągnę go trochę i zobaczę co się stanie.

          Komentarz


            #20
            Oprzyj moto o ścianę, żeby się nie przewrócił, pod stopkę boczną podłóż klocek, tak żeby moto stało w pionie. Na siedzisko połóż worek z piaskiem o wadze jaką Ty posiadasz (lub sam usiądź, a kumpel niech reguluje). Pod tak obciążonym moto stojącym na kołach reguluj łańcuch, żeby luz góra-dół po środku łańcucha była 25-35mm.
            Zapomnij, że czytałeś ten komentarz w serwisówce dotyczący stopki centralnej.
            Ostatnio edytowany przez radar; 4301.

            Komentarz


              #21
              podepnę się pod temat luzu na zębatce. U mnie występuje luz na łożysku zabieraka ale jest to luz na gnieździe tego łożyska. Po prostu łożysko luźno wchodzi w zabierak. Spotkałem się kiedyś z takim przypadkiem w TDM 3VD. Najlepiej byłoby wymienić zabierak ale z dostępem używanych gratów nie jest tak kolorowo.
              Miał ktoś taki przypadek? Nie wiem czy jakieś kleje do łożysk poprawią sytuację.Może jakiś sprawdzony "patent"?

              Komentarz


                #22
                radar dzięki takiej odpowiedzi potrzebowałem. A są w ogóle kleje do łożysk czy myślałeś o kleju do metalu? Pewnie można jakoś nadlać i wytoczyć ale tanio to to raczej nie będzie.
                Ostatnio edytowany przez kalwar; 4263.

                Komentarz


                  #23
                  Są kleje do osadzania łożysk. Min Loctite ma cos takiego w ofercie Nie korzystałem jednak do tej pory z takich rozwiązań. Pewnie jest jakas maxymalna tolerancja po której nie można tego zastosować.

                  Komentarz


                    #24
                    Dzisiaj tak sobie sprawdziłem łańcuch siedząc na moto i okazało się że napięty jak sytuacja polityczna w Polsce. Nie wiem jak to się stałoskoroprzy ściąganiu koła nie ruszyłem naciągów ale stało się i to stąd pewnie te dźwięki.

                    Komentarz


                      #25
                      Pewnie po podłożeniu dętki na gumy zabieraka łańcuch się napiął , zawsze to jakieś milimetry . Popuścić napinacze łańcucha po jednym obr. i tyle.

                      Komentarz


                        #26
                        Mam taki zabierak po xtz 750 którą tu kiedys sprzedawalem na czesci, jak by ktos pilnie potrzebował to mam w zapasie, moge odstapic.

                        Komentarz


                          #27
                          Napisz na pw co Ci zostało z części i po ile może coś odkupię

                          Komentarz


                            #28
                            same pierdoły zostały ale zabierag jest

                            Komentarz


                              #29
                              A klamka sprzęgła?

                              Komentarz


                                #30
                                niet

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X