Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Yamaha XTZ 660 Tenere

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Yamaha XTZ 660 Tenere

    Do sprzedania moja Yamaha XTZ 660 Tenere, rocznik 1995. Motocykl jest bardzo mocno doposażony:

    -tylny amortyzator Wilbers,
    -sprężyny progresywne z przodu,
    -robiony na zamówienie dla poprzedniego właściciela stelaż z płytą pod silnik i gmolami, z zamocowanymi podnóżkami spacerowymi (oryginalną płytę również dorzucam),
    -automatyczna olejarka łańcucha Scotoiler (lub coś podobnego),
    -stelaże pod sakwy boczne,
    -specjalna płyta na bagaże,
    -szersza kanapa od MarioMoto,
    -podgrzewane manetki,
    -podstawka centralna,
    -przewody hamulcowe w oplocie (przód i tył),
    -wysoka szyba.

    To tak z pamięci, pewnie znalazłoby się coś jeszcze co teraz wyleciało mi z głowy. Motocykl kupiłem nieco ponad 2 lata temu i przez ten czas zrobiłem niestety tylko ok. 6kkm. Stan ogólny jest bardzo dobry, chociaż wizualnie raczej dobry (ale to dwudziestoletnie enduro). Opony i napęd jeszcze spokojnie pojeżdżą. Do wymiany są klocki hamulcowe z tyłu, ale to zrobię przed sprzedażą. przebieg to ponad 88 tys. km, ale jakieś 15 tys. km temu zrobiony był generalny remont silnika.

    Cena to 6500 zł. Z racji że więcej stoi niż jeździ, a mam ważne wydatki postanowiłem sprzedać, ale raczej bez ciśnienia, więc cena na chwilę obecną nie jest do negocjacji. Motocykl jest doposażony i jak na swoje przeznaczenie w naprawdę dobrym stanie więc nie sprzedam go za cenę trupa od sąsiadów z zachodu.

    Obecnie motocykl jest w garażu u moich rodziców w okolicach Opoczna, ale jeśli ktoś byłby mocno zainteresowany to mogę go ściągnąć do Wrocławia w celu obejrzenia. Kontakt najchętniej na PW lub pod nr telefonu 791 667 647.




    Więcej zdjęć tutaj
    Ostatnio edytowany przez RedShadow; 2797.

    #2
    Wyprawowka Lupusa. Trochę ją zmęczyłeś [emoji41]

    Komentarz


      #3
      Osobiście poza eksploatacją nic przy niej nie robiłem, w międzyczasie był jeszcze jeden właściciel i jest w niej trochę jego "inwencji".

      Komentarz


        #4
        Trochę świata widziala
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #5
          Tenera wraca na sprzedaż z nową ceną - 6000

          Komentarz

          Pracuję...
          X