Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię - potrzebuje informacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupię - potrzebuje informacji

    Witam serdecznie.
    Rozglądam się za XTZ 750 i tak trafiłem na:

    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


    Zna ktoś może ten motocykl? Lub jest w stanie określić czy warto temu się bliżej przyjrzeć?

    Pozdrawiam

    #2
    jak też podwozie ST cieszą się doskonałą opinią.
    To cytat z ogłoszenia. Zawieszenie w tych motocyklach to zgroza. A ramy pękają. Nie wiem skąd gość zaczerpnął te rewelacje.

    Boczki obcięte. Tak 660 jak i 750 bez nich wyglądają gorzej niż emzeta. Reszta nie wiem. Egzemplarza nie znam. Tu ta forum masz nieco droższą sztukę o udokumentowanych serwisach i modach robionych z głową przez właściciela.

    Żeby nie było. Czarne felgi i rama bardzo mi sie podobają. A to są pracochłonne i nie tanie rzeczy.
    Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

    Komentarz


      #3
      Prince, czytaj ze zrozumieniem. Gosc zaczerpnal tekst z neta, poza tym rama i zawiechy daja rade jak na te lata, to nie jest motocykl cross. Ma 12 lat, to duzo....

      Komentarz


        #4
        Rama jak i zawias to nieporozumienie, każdy po przeczytaniu poradnika wie na co patrzeć a przy już nie młodych moto już widać oznaki pęknięć.
        Kolega Mondo sprzedaje swoją teresę, wiem że lipy tam nie odstawiał więc możesz zerknąć.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Ale aż taki dramat z tymi pękającymi ramami?
          Bo teraz to daliście mi do myślenia.


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #6
            Nie ma dramatu. Albo we wszystkich skatowanych sprzętach jest.

            Komentarz


              #7
              Mam super tenere 750 z 92 i nic nie pęka , nie bój żaby

              Komentarz


                #8
                To ci dopiero statystyka.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez wojtekk Zobacz posta
                  Nie ma dramatu. Albo we wszystkich skatowanych sprzętach jest.
                  i właśnie o to chodzi. Jeżeli teresa była używana niezgodnie z przeznaczeniem jako motocykl crossowy to rama ma prawo pęknąć, zawiasy dobić i nie wybrać wszystkich nierówności.
                  Junak, jak zawsze źle klasyfikujesz teresę, to motocykl turystyczny z nastawieniem na lekki off, to nie WR 450.
                  U mnie również rama nie pęka, a jeżdżę większość w offie.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X