Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

szukam kilku gratów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    szukam kilku gratów

    Witam wszystkich.
    z racji tego że po malutku kompletuje graty do mojej super tenerki szukam kilku rzeczy które nie tak łatwo dostać. Może komuś zalega i nie potrzeba już a parę złotych się przyda.
    - obie osłony boczne (na zbiornik) , moje są mocno popękane i będe miał sporo spawania, ale może ktoś coś. przypuszczm że nawet nie mam co liczyć.
    - potrzeba mi dwóch osłon na tarcze hamulcową,moga byc pękniete (pospawam) kolor nieistotny (pomaluje)
    -no i rodzynek, brakuje mi zaślepki-pokrywki na bagażnik tył(zakryte było kufrem,dopiero teraz odkryłem)
    jak ktoś by miał coś z tego prosze o kontakt
    Ostatnio edytowany przez Pawloo78; 4828.

    #2
    Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    z racji tego że po malutku kompletuje graty do mojej super tenerki szukam kilku rzeczy które nie tak łatwo dostać. Może komuś zalega i nie potrzeba już a perę złotych się przyda.
    - obie osłony boczne (na zbiornik) , moje są mocno popękane i będe miał sporo spawania, ale może ktoś coś. przypuszczm że nawet nie mam co liczyć.
    - potrzeba mi dwóch osłon na tarcze hamulcową,moga byc pękniete (pospawam) kolor nieistotny (pomaluje)
    -no i rodzynek, brakuje mi zaślepki-pokrywki na pagażnik tył(zakryte było kufrem,dopiero teraz odkryłem)
    jak ktoś by miał coś z tego prosze o kontakt
    polecam, solidne, pasowne, https://www.olx.pl/oferta/pokrywa-sc...tml#339adf4d30

    Komentarz

    Pracuję...
    X