Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Potrzebne owiewki xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Potrzebne owiewki xtz 750

    Cześć, po piątkowej przygodzie potrzebuje kilku gratów do xtz750. Potrzebuje wszystkie owiewki z lewej strony, czyli: duża owiewkę z przodu, tą pod nogą od akumulatora i ogon. Do tego błotnik koła z przodu i pewnie jeszcze kilka rzeczy ale to dopiero jak wrócę do domu i zobaczę co tam się tak na prawdę stało. Brat twierdził że przód dziwnie ,, latał'' jak przepychał moto więc pewnie lagi też mi się przydadzą.

    Jakby ktoś miał coś z tej listy to prosiłbym o zdj i cenę, chętnie odkupie.

    Kilka zdjęć dla poglądu:
    Załączone pliki

    #2
    życzę szczęścia z tą duzą na zbiornik.jaszukam już od jakiegos czasu i lipa nikt nie ma.nastaw sie na spawanie ,tak jak ja. co do reszty to sporo widziałem na allegro, choć ze zdjęć tez wynikało że coś może być do spawania. pozdro i powodzenia

    Komentarz


      #3
      Co się stało?? Kraksa?

      Komentarz


        #4
        Ze zdj widziałem że duża jest złamana w pół więc od biedy ja zespawam, tą od akumulatora chyba całkiem zgubiłem, chyba że ktoś ją znalazł w krzakach. Na allegro widziałem kilka owiewek ale to większość w podobnym stanie jak moje i bez zaczepów.

        Miałem mały wypadek ale na szczęście jutro powinienem już ze szpitala wyjść to zerkne co mi tam tak na prawdę brakuje ��

        Komentarz

        Pracuję...
        X