Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelniacz wałka zdawczego XTZ 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uszczelniacz wałka zdawczego XTZ 750

    Witam. Po ostatniej jeździe zauważyłem wyciek z lewej strony silnika mokry był mniej więcej od korka tego po środku w dół silnika. Myślałem że korek puszcza ale raczej nie. Później podejrzenie padło na wklęśnięcie jakby po uderzeniu dźwignią zmiany biegów ale też raczej nie. Czy jest możliwe że leci z uszczelniacza wałka zdawczego na pół dekla??? Gdzie kupię org uszczelniacz ???

    #2
    Cały temat obgadywany był tutaj http://www.xtzclub.pl/threads/10103-...82ka-zdawczego wystarczy przeczytać nawet nie trzeba pytać.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez kalwar Zobacz posta
      Witam. Po ostatniej jeździe zauważyłem wyciek z lewej strony silnika mokry był mniej więcej od korka tego po środku w dół silnika. Myślałem że korek puszcza ale raczej nie. Później podejrzenie padło na wklęśnięcie jakby po uderzeniu dźwignią zmiany biegów ale też raczej nie. Czy jest możliwe że leci z uszczelniacza wałka zdawczego na pół dekla??? Gdzie kupię org uszczelniacz ???
      Z tego co piszesz to możliwe że leci Ci z pod tego właśnie korka... Tam powinien być oring, może on puścił. Wydaję mi się że uszczelniacz wałka zdawczego zostawiał by ślady pod motocyklem a nie na deklu alternatora. Może poleciała sama uszczelka pod altkiem?

      Komentarz


        #4
        Muszę gopooglądać. Właśnie wkoło korka sucho a cm dalej mokro i jakby pod spodem się zbiera. To właśnie dziwne że na boku mam mokro i to dość wysoko

        Komentarz

        Pracuję...
        X