Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Do czego sluzy ustrojtwo w XT600Z?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Do czego sluzy ustrojtwo w XT600Z?

    Do czego sluzy i czy jest potrzebne ustrojstwo schowane pod zbiornikiem paliwa po lewejj stronie w XT600Z 3aj? Polaczone jest to z gaznikiem rurkami gumowymi. Mam problem z poszarpywaniem na srednich obrotach. Gazniki czyste, wyregulowane wg manuala. Zastanawiam się czy nie ma owo cos z tym wspolnego? Mozna to odlaczyc? I co wtedy z rurkami? Zaslepic, czy zrobic jakis bajpas?
    Ps. Moja Teneryfa z 88 r z pojedynczą lampą, wiec prawdop. Szwajcar, choc z Holandii. [emoji4]

    Wysłane z mojego Tapatanka
    IdÄ…c prosto przed siebie nie można zajść daleko…

    #2
    Dopalanie spalin pewnie, zrób zdjęcie będzie łatwiej albo pokaż schemat części
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Fotka:


      Wysłane z mojego Tapatanka
      IdÄ…c prosto przed siebie nie można zajść daleko…

      Komentarz


        #4
        Tak sobie rzuciłem na szybko katalog części i nie widzę tego ustrojstwa. Pokaz to we wiekszej perspektywie

        Może to jakiś patent pompkopodobny?

        Komentarz


          #5
          Jedna rurka jest podłączona od gory za przepustnicą gaznika podcisnieniowego a druga u gory komory plywakowej mechanicznego. Gdy dmucham dymem w rurkę, dym ulatuje spod tego czarnego dekielka i zdecydowanie slabiej" na przelot". O co kaman?


          Wysłane z mojego Tapatanka
          IdÄ…c prosto przed siebie nie można zajść daleko…

          Komentarz


            #6
            Z tego co wiem to Szwajcarskie wersja miały takie ustrojstwo co regulowało mieszankę w zależności od ciśnienia/wysokości pewnie to jest to

            Komentarz


              #7
              A gdy to wywalę, to mam spiąć ze sobą te króćce w gaznikach, czy je zaslepic? Jak jest w wersjach ktore tego dziadostwa nie mają?

              Wysłane z mojego Tapatanka
              IdÄ…c prosto przed siebie nie można zajść daleko…

              Komentarz


                #8
                Niestety tego nie wiem trzeba by ArturaS zapytać.

                Komentarz


                  #9
                  Dzięki, tak zrobię. A może jeszcze ktos się odezwie...

                  Wysłane z mojego Tapatanka
                  IdÄ…c prosto przed siebie nie można zajść daleko…

                  Komentarz

                  PracujÄ™...
                  X