Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cieknie paliwo po kraniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Cieknie paliwo po kraniku

    Hej
    wczoraj zobaczyłem, że leci, dosłownie kapie po kraniku paliwo tak jakby z okolic śrub które jak mi się zdaje mocują go pod bakiem. Odpiąłem wężyk za kranikiem zlałem paliwo (niestety prawie cały bak, 3 dni temu zatankowałem do pełna)
    Ktoś ma pomysł co to może być? Czy po prostu uszczelka pod zbiornikiem paliwa, bo tam chyba nic nie ma więcej.
    Niestety jestem z tych co raczej z pierdołami oddają moto do mechnika, ale tutaj chcę zostać bohaterem we własnym domu.
    Zakupiłem zestaw naprawczy do kranika, tam jest komplet uszczelek i może któraś akurat będzie tą, która usunie mój problem
    czekam na sugetie
    dzięki

    #2
    zestaw naprawczy może uszczelnić ci sam kranik, jeśli leci ci wyżej to spróbuj dorobić uszczelkę między kranem a zbiornikiem. Odradzam używanie zwykłego silikonu bo źle znosi benzynę

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
      zestaw naprawczy może uszczelnić ci sam kranik, jeśli leci ci wyżej to spróbuj dorobić uszczelkę między kranem a zbiornikiem. Odradzam używanie zwykłego silikonu bo źle znosi benzynę
      Czapel w zestawie naprawczym jest tez uszczelka między bakiem a kranikiem i to mi ciekło raczej

      Komentarz


        #4
        odkręć, wyczyść porządnie obie powierzchnie, przykręć.

        mi pomogło i trzymało przez kolejne 25 tyś (i pewnie dalej trzyma).
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez ketrab Zobacz posta
          Czapel w zestawie naprawczym jest tez uszczelka między bakiem a kranikiem i to mi ciekło raczej
          więc miałeś wszystko czego Ci trzeba

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
            więc miałeś wszystko czego Ci trzeba
            tak zrobione, dokręcone i jest OK
            ciekło z jednej ze śrub teraz wygląda dobrze, pożyjemy zobaczymy
            od razu wymieniłem uszczelkę w kraniku i w końcu działa zamknięcie paliwa. wcześniej w pozycji OFF dalej lała się benzyna

            Komentarz

            Pracuję...
            X