Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spotkanie na zakończenie sezonu 2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Adminie dodaj proszę ankietę do tego wątku z propozycjami dat: 20-22.10, 27-29.10.... decyzja do końca tygodnia i mogę pociągnąć temat...

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
      Adminie dodaj proszę ankietę do tego wątku z propozycjami dat: 20-22.10, 27-29.10.... decyzja do końca tygodnia i mogę pociągnąć temat...
      Mówisz i masz
      termin dałem do 11 października, bo do końca tygodnia trochę mało czasu.
      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

      Komentarz


        #33
        Ankieta leci w zawrotnym tempie. Wczoraj było 2-2, dzisiaj jest 3-3

        Komentarz


          #34
          Czyli termin wiadomy- środa pomiędzy weekendami:-)

          Komentarz


            #35
            Ośrodek Tęcza (Jabłonowiec) zamknął już sezon. Szukam czegoś w okolicy.

            Komentarz


              #36
              Niestety ja odpadam. Babcia mi zmarła i raczej nie wypada mi jechać.
              Szukałem miejsca w okolicy Jabłonowca i z paru zapytań odpowiedzieli wczoraj na 2. Pytałem o miejsce na 10-20 osób. Jakbyście się z nimi kontaktowali to ja się nazywam Mateusz Serwatka, żeby nie myśleli że mają kolejne zapytanie o termin.

              Leśne klimaty Soplicowo
              domek 7os kosztuje 150zł/doba + jednorazowa oplata za pościel 10zł/os. W Państwa przypadku chyba by musiały być 3 takie domki. Koszt śniadanie to 12zł/os , obiad 20zł/os. Wynajem miejsca na ognisko razem z ogniskiem 100zł.
              Pozdrawiam
              Sylwia Wilk
              Tel : 696-435-384
              biuro@lesneklimaty.pl
              Cena domeny: 2500 PLN (do negocjacji). Możliwość kupna na raty od 156.25 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.



              Hotel - Restauracja Na Haczyku
              Witam. Dysponujemy pokojami :dla 9-ciu osób z łazienką w korytarzu po 50 zł od osoby ze śniadaniem ,oraz 2 pokoje 2-u osobowe ,2-trzyosobowe i jeden z łożem małżeńskim z łazienkami w pokojach po 65 zł. ze śniadaniem. Obiadokolacje zrobimy po 25 -30 zł.Grill do uzgodnienia.Pozdrawiam Jacek Kulik.

              - - - Zaktualizowano - - -

              odpowiedziały jeszcze Tęcza (jabłonowiec) i Izydory. Oba negatywnie.

              Komentarz


                #37
                Umarło?

                Komentarz


                  #38
                  Chyba tak
                  Ja jadę do Dęblina na sobotę ale autem bo ma padać deszcz więc jak coś to jeszcze zostaje następny weekend.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X