Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszkodzona rolka łańcucha

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Uszkodzona rolka łańcucha

    Witam
    Jak w temacie. Dolna rolka jest wytarta, górnej brak. Wrzuci ktoś fote gdzie powinna być zamontowana górna rolka.
    Sttrasznie szarpie na 5 biegu, tylko na 5. Mam nadzieję że to od tych rolek a nie uszkodzona skrzynia. Poradzi ktoś, coś?

    #2
    http://www.xtzclub.pl/threads/13591-...cuchem-XTZ-660
    tu masz temat z rolkami kupujesz dwie na allegro po 10 zł do tego porządne śruby i za mniej jak 30 zł komplet super
    powodzenia

    Komentarz


      #3
      Przeglądałem ten temat, ale nie ma w nim info gdzie zamontowana jest górna rolka

      Komentarz


        #4
        wsadź palec nad łańcuchem jest dziura wymacasz na pewno,
        jak popatrzysz z drugiej strony widać otwór

        Komentarz


          #5
          Proszę Zdjęcie0451.jpgZdjęcie0453.jpg

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez romek24118 Zobacz posta
            Witam

            Sttrasznie szarpie na 5 biegu, tylko na 5. Mam nadzieję że to od tych rolek a nie uszkodzona skrzynia. Poradzi ktoś, coś?
            Rolki nie będą miałey z tym nic wspólnego.
            Albo Twoja technika jazdy jest ... no wiesz Albo coś masz spipcone. Napęd, skrzynia silnik. Jeżeli szukasz problemu w rolkach to znak, że lepiej oddać do mechanika.
            Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

            Komentarz


              #7
              Moto ogólnie w katastrofalnym stanie, takie kupiłem. Pierwszy motocykl, nie uwzględniając wsk 20 lat temu.za małe pieniążki. Nie oczekiwałem wiele i nie oczekuję.Sam lubię "pogrzebać". Pojęcie jakoś takie mam. Jakie są objawy uszkodzenia trybu 5 biegu?

              Komentarz


                #8
                Szarpie na tym 5 przy każdej prędkości obrotowej silnika? Może trzeba nieco wiecej kręcić/ szybciej jezdzić na ostatnim biegu. Jeśli masz prędkość spacerową i do tego zbyt luźny łańcuch to może być przyczyną.
                A propos rolek.Ja w swojej jak kupiłem to miałem na dolnej złamaną śrubę i trzeba było ją rozwiercić. Na dole jest dostęp od zewnątrz, jeśli na górze nie masz wykręconej to bądzie troche roboty z rozwierceniem tego
                Ostatnio edytowany przez czapel77; 4260.

                Komentarz


                  #9
                  ,, Szarpie na tym 5 przy każdej prędkości obrotowej silnika? Może trzeba nieco wiecej kręcić/ szybciej jezdzić na ostatnim biegu. Jeśli masz prędkość spacerową i do tego zbyt luźny łańcuch to może być przyczyną.'' Może należałoby jeszcze dodać do tego wyklepane gumy zabieraka i łożysko zabieraka i efekt gotowy.
                  Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X