Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupie XTZ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupie XTZ

    Siema

    Poszukuje jakieś XTZ w rozsądnych pieniądzach, jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to dajcie znać rozwarze wszystko.

    Pozdrawiam

    #2
    Cześć, małej czy dużej? Masz jeszcze jakieś wymagania poza cena?
    Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

    Komentarz


      #3
      Wolał bym dużą a co masz ciekawego ?

      Komentarz


        #4
        Rozsądne pieniądze to też sprawa umowna.
        Dla jednego 100 to dużo a ale innego to jak splunąć.
        Pytanie czego oczekujesz, chcesz kupić Super Tenere gołą czy już dozbrojoną, za dozbrojoną nie zapłacisz mało - to taka prawidłowość.
        Swoją kupiłem gołą i dałem 7600, nie miała dosłownie nic poza tym co dała Yamaha.
        Ostatnio podliczałem to co w nią wsadziłem i wyszło mi, że sumarycznie kosztowała 11 tys.
        Nie liczę ekspoloatacji w stylu oleje, filtry itp.
        Chcąc sprzedać musiał bym wystawić w cenie 9200 +/- 200 zł, a i tak patrząc na to co jest na internecie jest to raczej górna półka.
        Więc co uważasz za rozsądne pieniądze?
        Pytam z ciekawości, nie doszukuj się jakiegoś przytyku.

        Komentarz


          #5
          Siema troszkę nie ten przedział, szukam czegoś na chodzie co sobie będę sam w stanie przygotować do sezonu, wole jeździć na maszynie w którą sam utopiłem kasę niż na słowo byłego właściciela ze wszystko ok, oczywiście bez urazy take po prostu mam podejście w tym temacie.

          Pozdrawiam

          Komentarz


            #6
            Podejście jak każde inne Przejrzyj forum może coś się trafi, powodzenia
            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

            Komentarz


              #7
              Na ulubionym portalu aukcyjnym jest Tych sprzętów troszkę i jeszcze, porozglądaj się.
              Być może któraś Cię zauroczy i to będzie właśnie ta jedyna.

              Komentarz


                #8
                https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xtz...5-IDoXRKv.html znajomy sprzedaje, motocykl zgodny z opisem. Byliśmy razem na kilku wyjazdach min .w sierpniu na slowacji, motocykl godny polecenia.

                Komentarz

                Pracuję...
                X