Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Rama z papierami i Tenera na części

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Rama z papierami i Tenera na części

    Cześć wszystkim, niestety ale w zeszłym miesiącu miałem małą kraksę Tenerką. Można powiedzieć, że zwiedzałem przydrożne rowy uciekając z drogi.

    Tenerka niestety zniosła to zdecydowanie gorzej niż ja więc jestem zmuszony sprzedać ją na części i szukać następnej

    Do sprzedania jest rama z papierami a raczej same papiery bo rama jest krzywa jak banan. Dowód zabrany przez Policje, mam pokwitowanie więc jak ktoś szuka papierów to się dogadamy. Pogiąłem ją w ostatni dzień starego ubezpieczenia 18.08.2017 więc ubezpieczenie jeszcze na prawie rok.

    Do sprzedania też reszta gratów, owiewki takie jak na zdjęciach kilka zatrzasków połamanych i porysowane. Chłodnica pogięta ale nie cieknie, bak cały ale puścił chyba na szwie z prawej strony u góry. Reszte widać na zdjęciach.
    Silnik, gaźników, kół, wydechu, szyby, kanapy i tarcz na razie nie sprzedaje bo czekam aż siły pozwolą jechać po inną Tenerke.

    Poważną rozbiórkę zacznę pewnie dopiero na początku października jak uporam się z ubezpieczeniem, jak ktoś czegoś potrzebuje to pisać albo dzwonić dogadamy się z ceną nr 726 pięć cztery jeden 915


    -Zacisk na tył już zarezerwowany


    zdjęcia:


    #2
    Byłbym chętny na ślimaka prędkościomierza i gumowe wypełnienie reflektorów, o ile sprzedasz osobno.

    Komentarz


      #3
      Ślimak zarezerwowany dla Ciebie a co do wypełnienia to muszę rozkręcić czachę i sprawdzić czy jest całe bo jedna lampa się rusza i nie dziala. Napisz na PW propozycje ceny

      Komentarz


        #4
        poszło pw

        Komentarz


          #5
          Jak możecie to piszcie tutaj co kto potrzebuje, żeby wszyscy wiedzieli co jeszcze zostało

          Rozbiórka może się przedłużyć bo dziś dostałem pismo z Warty, że wstrzymują wypłatę itd itd bo śledztwo jeszcze trwa. Poza tym odwoływałem się od wyceny więc muszę trzymać moto jeszcze w miarę całe. Ale na pewno będą części na sprzedaż więc spokojnie można rezerwować.

          Komentarz


            #6
            cześć
            tak jak pisaliśmy wczoraj na priv. zamieszczam też tutaj żeby faktycznie wszyscy zainteresowani widzieli.
            dla mnie :
            owiewka zbiornika prawa
            pompka paliwa
            krućce ssące między airboxem a gaźnikami
            osłony przednich tarcz
            Pozdrawiam

            Komentarz


              #7
              rezerwuję:
              gumowe rączki kierownicy
              dźwignia zmiany biegów
              obudowa termostatu
              śruby mocujące bak paliwa
              śruby mocujące plastiki

              pozdrawiam - wracaj Bulbulator do zdrowia

              Komentarz


                #8
                radar - rezerwujesz same śruby mocujące czy razem z gumami? Jeśli same śruby to ja chętnie przygarnę gumy z tulejkami wewnątrz jak na załączonym rysunku.

                GUMY.JPG

                Komentarz


                  #9
                  Jeśli jest całe to chciałbym zarezerwować wypełnienie zegarów

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez ducze15 Zobacz posta
                    radar - rezerwujesz same śruby mocujące czy razem z gumami?
                    Rezerwuję same śruby, bez gum.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez radar Zobacz posta
                      rezerwuję:
                      gumowe rączki kierownicy
                      dźwignia zmiany biegów
                      obudowa termostatu
                      śruby mocujące bak paliwa

                      śruby mocujące plastiki

                      pozdrawiam - wracaj Bulbulator do zdrowia
                      Cześć, zdrowie już całkiem całkiem tylko kręgosłup mam trochę wytelepany i kark boli

                      a co do części to tak:

                      -gumowe rączki kierownicy- chodzi Ci po prostu o te gumowe nakładki manetek? ta z roll gazu jest też ściągana?
                      -dźwignia zmiany biegów- sama dźwignia Cię interesuje bez śruby? kiedyś po małej glebie w piasku trochę ją prostowałem
                      -obudowa termostatu- sama obudowa bez termostatu, korka i czujnika?
                      -śruby mocujące bak paliwa- chodzi o te 5 śrub, jedna na środku ramy. dwie po bokach i 2 pod siedzeniem?
                      -śruby mocujące plastiki - ja miałem u siebie powymieniane na czarne imbusowe ale trochę oryginalnych mam jakbyś potrzebował

                      Zamieszczone przez ducze15 Zobacz posta
                      radar - rezerwujesz same śruby mocujące czy razem z gumami? Jeśli same śruby to ja chętnie przygarnę gumy z tulejkami wewnątrz jak na załączonym rysunku.
                      - sprawdze ich stan i napiszę co i jak

                      Zamieszczone przez czapel77 Zobacz posta
                      Jeśli jest całe to chciałbym zarezerwować wypełnienie zegarów
                      - Jak na razie wypełnienie jest zarezerwowane, jakby się zwolniło to dam znać

                      Komentarz


                        #12
                        Rezerwacja na wypełnienie zegarów i czujnik sprzęgła.

                        Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Bulbulator Zobacz posta
                          -gumowe rączki kierownicy- chodzi Ci po prostu o te gumowe nakładki manetek? ta z roll gazu jest też ściągana?
                          -dźwignia zmiany biegów- sama dźwignia Cię interesuje bez śruby? kiedyś po małej glebie w piasku trochę ją prostowałem
                          -obudowa termostatu- sama obudowa bez termostatu, korka i czujnika?
                          -śruby mocujące bak paliwa- chodzi o te 5 śrub, jedna na środku ramy. dwie po bokach i 2 pod siedzeniem?
                          -śruby mocujące plastiki - ja miałem u siebie powymieniane na czarne imbusowe ale trochę oryginalnych mam jakbyś potrzebował
                          -chodzi mi o kompletne manetki (prawa, tzn. rolgaz=rurka plastik+guma, w lewej manetce oprócz gumy nie wiem czy jest plastikowa rurka, jeśli jest, to z rurką)
                          -przekonałeś mnie: dźwignia zmiany + śruba
                          -wszystko zależy od ceny, tak naprawdę mam urwane ucho od mocowania termostatu i termostat u mnie "dynda"
                          - chodzi mi o 4 długie śruby, co są z przodu-po bokach - przy lagach, i które przechodzą przez amortyzatory gumowe (patrz zdjęcia ducze15)....o dwóch następnych śrubach przy kanapie wiem, ale o jakieś środkowej, to nie wiedziałem, czyli wszystkich śrub od baku jest 4+2+1=7 ???
                          - szukam śruby od boczka plastikowego przy akumulatorze, ostatnio gdzieś w trawie priepała!

                          acha.... jeszcze przydała by się ta harmonijkowa gumka od linki sprzęgła, co jest przy klamce na Twoim foto

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez Bulbulator Zobacz posta
                            - Jak na razie wypełnienie jest zarezerwowane, jakby się zwolniło to dam znać
                            więc jakby co to jestem drugi w kolejce

                            Komentarz


                              #15
                              Jakbyś się zdecydował szybę puścić daj znaka

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X