Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupie opone na przod do ST750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kupie opone na przod do ST750

    Witam. Ostatnio niefortunnie wjechałem w dziure i rozwaliłem sobie opone. Chce kupic jakąś oponke żeby tylko dolatać ten sezon do konca. Bo nowe oponki bede brał na wiosne 2018. Jakby ktoś coś miał używanego, ale jeszcze do jazdy, to bede bardzo wdzieczny za kontakt

    #2
    Zamieszczone przez SzPaneQ Zobacz posta
    Witam. Ostatnio niefortunnie wjechałem w dziure i rozwaliłem sobie opone. Chce kupic jakąś oponke żeby tylko dolatać ten sezon do konca. Bo nowe oponki bede brał na wiosne 2018. Jakby ktoś coś miał używanego, ale jeszcze do jazdy, to bede bardzo wdzieczny za kontakt
    Szosowego Michelina anakee mogę Ci podarować. Bedze miała z 10 lat.

    Komentarz


      #3
      Pisałeś chyba priw'a ale forum chyba wywaliło z kilku dni wstecz. Wygrzebałem z magazynu- chetny? Jeśli tak to szybka akcja. Tu piszesz czy chcesz. Na priwa dane do wysyłki albo odbiór osobisty. Zwrotnie dane do przelewu za DPD. Pewnie ze 20zł wyjdzie.

      Komentarz

      Pracuję...
      X