Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opony MITAS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    opony MITAS

    Witam wszystkich.
    Dziś kolega zaproponował mi oponki MITAS E-08 90/90-21 + 140/80-17 2017r. Tenere
    8645c03e4e9eae94f57140b47fd3.jpg
    Kupił komplet latem w necie do swojej Suzuki i chciał wymieniać po sezonie.
    Właśnie wrócił z niemiec i dorwał tam jakieś Michelin za b.dobrą kase. No i teraz te mu są nie potrzebne.
    Sam zapłacił 500zł w sierpniu. odda mi je za 250zł ,pewnie coś jeszcze zerwe z ceny , myślę że za 220zł odda.
    jak myślicie brać??co myslicie o samych oponach.ktoś miał ?? ja i tak bardzie tylko na szosie śmigam,a moje oponki to też jakieś niewiadomo co(Nowe były zamontowane , ale już 7-8 lenie z magazynu)

    #2
    Porazka. Twarde i sliskie, zwl.na mokrym. W offie nie robią. Plus to dluga zywotnosc. Dla mmnie najgorsze z oferty mitasa. Ale fakt, ze cena czyni cuda.

    Wysłane z mojego Tapatanka
    Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…

    Komentarz


      #3
      Nawet za darmo tego nie bierz.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Dałem sobie spokuj z tymi oponami. koles odrazu bez wachania opuścił do 200 zł . chyba sam wiedział co ma i chciał sie pozbyć.
        Ja mam teraz Metzeler Tourance , też bez rewelacji ,przejechały tylko 1000km ale niestety sa ze stanów magazynowych i mają już po 7-8lat i dlatego chciałem zmienić . ale z tego co widze chyba posmigam jeszcze na nich.
        pozdrawiam

        Komentarz


          #5
          Zmienilbys na gorsze, mimo ze nowe.

          Wysłane z mojego Tapatanka
          Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…

          Komentarz


            #6
            Stare Tourance'y to też jest niezajeżdżalna opona - robi się twarda niemal jak mitas. Co do E08 - przez pierwszy rok jeszcze jak cię mogę, ale potem twardnieje i jest masakra. A przynajmniej tak było naście lat temu jak testowałem ten temat.
            sigpic

            Komentarz

            Pracuję...
            X