Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Ktoś miał do czynienia z Moto Guzzi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ktoś miał do czynienia z Moto Guzzi?

    Chciałbym 2 motor do kolekcji i zastanawiam się nad Stelvio tylko ciężko coś znaleźć na temat awaryjności , jedyne to tylko że materiały niby najwyższej jakości

    Ktoś ma info o tym modelu ew o marce, poleca się czy odradza, BMW jeździ pełno i kupić łatwo więc się właściciele pozbywają

    #2
    Czytalem gdzies porownanie duzych turystykow - bylo stelvio, nowa duza teresa, Kat 1190 i BMW (i chyba jeszcze Tiger) - te ktore wymienilem poza nawiasem szly wlasnie w tej kolejnosci w porownaniu (od najgorszego ;-) ) z BMW to nie dziwne przy ich nakladach na promocje w polskich czasopismach ;-) generalnie byl opisany: ciezki, slaby i nie hamuje ;-)
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Zagadaj do naszego byłego Admina, tj. Fxrider (Adam), o ile dobrze kojarzę, to jego tato dosiadał dłuższy czas Moto Guzzi.
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        #4
        Dobry dien :-)
        Dawno mnie nie było u Was (kiedyś miałem przez sezon XTZ660 - zacny motor, naprawdę zacny. Jedynie ten jeden gar.. trudno mi było zaakceptować go jeżdżąc wcześniej silnikami V2).

        Ale piszę w konkretnej sprawie - jakby ktoś chciał kupić Moto Guzzi Quotę 1100 1999r, enduro podróżnicze startej daty, solidna maszyna- to mam na sprzedaż. Za 13 000pln. W Gdyni.
        Powód, marzy mi się coś w rodzaju małej tenerki 700...

        qqq.jpg

        sdera@wp.pl, lub 889 761 808
        Pozdrawiam,
        Michał

        Komentarz


          #5
          Nowa cena: 9000pln (już znudzilo mi się czekanie na kupca..).
          Przebieg: 50500 km.
          Stan bardzo dobry - gotowy do podróży, wszystko robione pode mnie samego.
          Polecam

          Komentarz

          Pracuję...
          X