Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Silnik XTZ 750, gaźniki, moduł zapłonowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Silnik XTZ 750, gaźniki, moduł zapłonowy

    Witam, jak w tytule sprzedam silnik do tenerki, silnik ogólnie w dobrym stanie aczkolwiek do regulacji jest głowica gdyż na zaworach ssących praktycznie nie ma luzu, na dwóch 0.05 a pozostałe cztery na zero, wydechowe ok (obecne płytki na od 170 do 174 także jest jeszcze trochę zapasu), objawem jest kompresja która idzie przez odme, tragedii nie ma ale raczej taka być nie powinna, myślę że jest to raczej wina nie domykajacych się zaworów lecz ręki uciąć sobie nie dam. Gorszy scenariusz to kiepskie pierścienie jednakże tenerka jeździła do samego końca, nie było problemów z paleniem, nie kopcila na biało a i mocy jej nie brakowało także regulacja zaworów powinna wystarczyć. Sprzedaje gdyż trafiła mi się możliwość zmiany na 850 3vd. Cena za goły silnik bez osprzętu 1100zl.
    Mam do sprzedania również gaźniki, dwa lata temu wymienione membrany przepustnicy, na przepustnicach nie ma luzu, iglice nie wytarte, cena 450zl.
    Modul zapłonowy 3ld - 300zl
    Woecej informacji na priv lub tel 667 024 659.

    #2
    UP. Moduł 280zl, gaźniki 350zl

    Komentarz


      #3
      Został tylko moduł, silnik i gaźnik sprzedane

      Komentarz

      Pracuję...
      X