Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klamoty do ST750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Klamoty do ST750

    Motek z 1993 roku, stan ogólny w typie Adam Słodowy czyli "Zrób to sam". Potrzebuję: owiewka lewy przód, kierownica /jeśli akcesoryjna to co polecacie i jaki wymiar żeby ładnie i szeroko w dłoniach leżała a kabli starczyło/, błotnika nad koło przednie, lusterka - też mogą być zamienniki byle długie przeguby bo ja raczej nie za fit jestem i w oryginałach tylko swoje barki widzę, sprawdzone i budżetowe gmole oraz takowe stelaże pod alu kufry, którymi też nie wzgardzę, wydech - co szukać i gdzie ?? czy ktoś lata na naszych dominatorach a jeśli tak to na którym modelu, ślizg łańcucha na wahacz - Lepi dłubał ale go znaleźć w przestrzeni nie mogę więc może jakieś namiary. Kogoś na popapraciu kto zna XTZ-ta i się w zimie nudzi co by do wiosny ogarnąć mechanikę i patenta zastosować gwarantujące długą i odwzajemnioną przyjaźń z jego /yamahy/ strony. Spieszę się z Wami przywitać bo mnie zjecie - będę wdzięczny za wszelkie info w temacie organów.

    #2
    Hej
    Åšlizgi od Lepiego masz tutaj


    Tutaj sprawdzone gmole, centralkę i stelaż pod przeróbkę reflektorów


    Kierownicę sprzedaje Paweł Depta w dziale giełda.
    Jeśli nie oczekujesz cudów to za kilka piw oddam mój wydech, oryginał ale chyba z wyciętym środkiem bo jest głośniejszy niż reszta oryg, a mi trzeba cichego.

    Komentarz


      #3
      Ale on ma małą teresę czy dużą? Bo w opisie ma małą.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Ja mam kierownicę na sprzedaż, będę miał pewnie na dniach wydech sebringa, owiewki lewa ale spawana do podszpachlowania, pisz na priv albo dzwoń na tel 667 024 659

        Komentarz


          #5
          Już poprawione - była mała jest duża. Bezel odezwę się w najbliższym czasie - dzięki za dotychczasowe info.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez bezel93z Zobacz posta
            Ja mam kierownicę na sprzedaż, będę miał pewnie na dniach wydech sebringa, owiewki lewa ale spawana do podszpachlowania, pisz na priv albo dzwoń na tel 667 024 659
            Jaka kiera i za ile

            Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              Oryginalna już zarezerwowana ale jutro będę miał pewnie akcesoryjna w czerwonym (oczojebnym) kolorze także jak byś był zainteresowany to jakoś się dogadamy, jutro podrzucę zdjęcia.

              Komentarz


                #8
                Cześć, to chyba Ty kupiłeś tą Tenerkę z Sędziszowa? Tak z ciekawości to za ile poszła? Oglądałem ją ale odpuściłem ją sobie bo miałem w domu rozbitka i wyszło na to że będe musiał swoją zrobić . Z tego co pamiętam to łańcuszek rozrządu jest tam do sprawdzenia i luzy na zaworach bo po odpaleniu było słychać już dosyć głośno. Obudowe termostatu i chłodnicy trzeba poprawić bo termostat już na trytkach wisiał. A poza tym to śmigać Ci już pozostało

                Budowa tenerki jest tak prosta że każdy da sobie z nią radę, jest też dużo poradników na forum i większość rzeczy na pewno zrobisz sam - satysfakcja z siebie gwarantowana

                Link do forumowej wiki:

                Komentarz


                  #9
                  Dokładnie z Sędziszowa. Moja pierwsza XTZ750 ale kolejne enduro - było kilka AT, jeden TA, mała Teresa, ADV1150 i lżejsze latawce jak np. DRZ. Nie znam zupełnie tego sprzęta i niewiele o nim wiem ale z kosztami się liczę więc będzie duży przegląd. Sam to mogę sobie co najwyżej oko wybić a i z czasem bardzo krucho więc dam nieco mechanikowi zarobić. Generalnie wygląd mi zupełnie lotto. Szukałem coś do przygotowania na dłuższy wyjazd, który planuję dopiero na koniec sierpnia więc sporo czasu zostaje. Moto jeździ prosto /mimo zupełnie krzywej kiery/, pali w/g mnie przyzwoicie na zimnym i ciepłym, skrzynia działa, silnik raczej zdrowy a zawory czy rozrząd i tak do przeglądnięcia. Z ceny urwałem niewiele ale co można urwać z niecałych pięciu tysięcy. Do lata ogarne, coś koło komina polatam żeby sobie przypomnieć jak się "dzieci robi", jak Bozia pozwoli plany zrealizuje i pewnie się pożegnamy ale kto wie może uczucie zakiełkuje i zostanie na dłużej. Dzięki za namiary - temat kiery w zasadzie ogarnięty, plastiki pokleje ale dalej nurtuje mnie kwestia stelaża i tego komina "dominatora" - warte to coś ??

                  Komentarz


                    #10
                    Co do wydechu to ja polecam Huzara, mialem u siebie i bylem bardzo zadowolony. Z tym, że jest sporo głośniejszy od oryginału. Co do Dominatora to nie mam pojęcia jak chodzi w Tenerce ale sporo ludzi kupuje to do plastików więc chyba jest w miarę ok. Na Olx widziałem ostatnio że ktoś sprzedawał stelaże GiVi wingrack bodajże, może nawet są na giełdzie forumowej. Zawsze możesz poszukać po necie kogoś w okolicy kto ma giętarke i Ci wystruga stelaż jaki Ci pasuje.

                    Link do strony Huzara:

                    Komentarz


                      #11
                      Będę miał do sprezentowania wydech LASER PRO DURO, jednak sam zostawię sobie sebringa bo stęskniłem się za cichym wydechem mimo tego że nieco gorzej wygląda no ale.. także jakby ktoś był zainteresowany to priv lub tel 667 024 659.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez bezel93z Zobacz posta
                        Będę miał do sprezentowania wydech LASER PRO DURO, jednak sam zostawię sobie sebringa bo stęskniłem się za cichym wydechem mimo tego że nieco gorzej wygląda no ale.. także jakby ktoś był zainteresowany to priv lub tel 667 024 659.
                        Klepnij mi tego Lasera-a - priv

                        Komentarz


                          #13
                          Ja mam Dominatora. Wstawiłem go przypadkiem jak mi się nudziło w garażu. Jak kupiłem Teresę to była na devilu plus portki dedykowane do motocykla. Trochę za cicho dla mnie. Ja lubię jak mnie słychać to zacząłem kombinować. Dominator leżał z jakiegoś motocykla. Wystarczyło odkręcić od niego adapter mocujący i przypasowal idealnie. Jak dla mnie fajnie gada, basowo.Zalezy co kto lubi, jednemu będzie za głośno innego będzie męczyć w trasie, dla mnie bomba.

                          Komentarz


                            #14
                            No i temat idzie do przodu - Teresa prawie ogarnięta. Nowy łańcuch nierządu, zawory poustawiane, karburatory przeglądnięte, jedna membrana poszła nowa, kilka uszczelek, hamulce zrobione, kiera wymieniona, plastiki pokleiłem swoje /okazało się, że po rozebraniu wcale takiego dramatu nie było/, nowe minetki i handbary, nowe E-09 i wzmacniane dyntki, nowe oleum w zawiasie + płukanka, wahacz przeglądnięty, wymyty i poskładany, nowe łożyska w kółkach, nowy Motul 3000 20w50, nowe wszystkie inne płyny ustrojowe, filtry + świeczki, część instalacji elektrycznej zmodyfikowana, tu i tam coś po dodatkowych bezpiecznikach popuszczane /lubię fabrykę poprawiać/, nowy wydech w trakcie montażu - kupiłem Remusa z db-mordercą i teraz dolot rzeźbi Dominator /stan niemal jak nowy, niby podobny do Revolutiona ale spawany a nie na nitach - długość puszki 45 cm a średnica rury na wejściu 54 mm/, -zobaczymy jak to zagada - byle kury jaja nadal niosły. Generalnie jest bliżej jak dalej - jeszcze walka z tym Remusem, ślizg Lepiego, gmole Darkojata, stelaż h... wie skąd ale może Darka namówię i kufry lub rogal. Potem tylko estetyka i drobny facelifting lakierniczy, nauka jazdy na Teresie i ... pewnie na wschód, tam musi być jakaś cywilizacja. POZDRAWIAM i czekam na odzew w temacie stelaża !!
                            Ostatnio edytowany przez Pawel_z_Jasla; 3582.

                            Komentarz


                              #15
                              Ja mam zdjęty stelaż GIVI na zimę to jak chcesz na wzór to mogę Ci wysłać.

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X