Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klamoty do ST750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    BAMBA !! Rozumiem, że obaj mówimy o stelażu pod kufry boczne ?? Jeśli tak to dawaj na priva - będzie krzynka piva !! Z góry t'henksy great

    Komentarz


      #17
      V__FB9F.jpg
      Trochę tłumik nisko leży ale przynajmniej kierunku nie osmoli a jak stelaż przyjdzie to kufry i tak przysłonią a środek "lekkości" niżej wyjdzie.
      No i okazuje się, że na tym Remusie n/n Teresa b. ładnie gada - niewiele głośniej jak oryginał i bardzo przyjemny basowy, delikatny pomruk. Ot takie miłe zaskoczenie. Temat stelaża dalej nie rozwiązany choć już jakieś światełko w tunelu jest. Mechanicznie wszystko ogarnięte i wychodzi mi, że moto na piątkę z plusem się zapowiada /grunt to to, iż nikt nigdy łap tam nie wkładał i patentów nie uskuteczniał - estetykę sobie na razie odpuszczam/ !!
      Ostatnio edytowany przez Pawel_z_Jasla; 3582.

      Komentarz


        #18
        No ladnie sie dzieje☺powodzenia w dalszych pracach.

        Komentarz


          #19
          Panowie nie chcę tu robić kryptoreklamy ale temat stelaży pod kufry ogarnął /no prawie ogarnął bo jeszcze malowanie i drobne poprawki/ Darek vel Darkojak więc jest nadzieja, że z jego strony będzie jakaś seryjna oferta - takie "wpisowe" z naszej strony na rzecz wspólnego forumowego interesu. Oczywiście ukłony dla Darkojaka i szacun za zmysł techniczny oraz chęci !!
          Ps.
          Po pierwszych kilku stówach na Teresie stwierdzam, że moto przyjazne i bardzo podobne w swoim charakterze do AT. Silnik na plus, komfort na mały minus, zawias prawie na remis, spasowanie plastików na minus, poręczność w małym offie na mały plus - tak jakby lepiej trzymała obrany kierunek na sypkim i błocie a przy tym miała mniejsze tendencje do "slajdów" przedniego koła, "hamulcy" nie oceniam bo ich po prostu niema /kiedyś w Jawie miałem lepsze !!/ ale CCC czyli cena zakupu na duży PLUS !! Z tymi hamulcami to może nieco pojechałem bo czasem siadam na niemal lidera w tym temacie czyli GS ADV - potem muszę z tyłu głowy mieć coby odstęp słuszny na spowolnienie zachować /już z dwa razy po poboczu uciekałem/.

          Komentarz

          PracujÄ™...
          X