Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TET - szlak transeuropejski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    TET - szlak transeuropejski

    Szanowni,
    o ile dobrze zrozumiałem trasa ma 34,000 km i okrąża Europę. http://www.advpulse.com/adv-rides/tr...tet-announced/

    Dedykowana dla lżejszych motocykli ale można by ją spenetrować na czymś cięższym. http://www.transeurotrail.org/

    Szczególnie łatwo w części polskiej http://www.transeurotrail.org/poland/
    Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

    #2
    No to już mam trasę na majówkę
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      No to już mam trasę na majówkę
      Polecam pobrać tracki przed samym wyjazdem bo często aktualizują trasy jeśli pojawiają się jakieś problemy.
      Pierwotna trasą przez Polskę była poprowadzona m.in. przez Puszczę Białowieską. Paru Holendrów się nacieło. Trasa była też zbyt blisko granicy i Straż Graniczna miała kilka interwencji nad Bugiem.

      Komentarz


        #4
        Byłem tam już parę razy, z granicznikami to pikuś, 200zł tylko
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          ja zamierzam skoczyć sobie na wiosnę zrobić TET w Słoweni, może i CHorwacji i może i Bośni.
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            #6
            good shit, dzieki!
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              A prosię. Może się spotkamy w sezonie 2018 na szlaku?
              Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

              Komentarz


                #8
                mi tam cycki nie przeszkadzaja nawet w motocyklach, wiec czemu nie

                A powaznie - mialem sciane wschodnia w planach na ten sezon, ale jakos mi sie zawsze weekendy rozjezdzaly, a potem troche za szybko skonczylem sezon... za to z przytupem - ale do przyszlego powinienem bak wyrehabilitowac ;-)
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  #9
                  No to widzę że ekipa na wyjazd się zbiera ale pamiętajcie o oponach, ale lemur może Wam teraz powiedzieć że K60 to zajebista guma, do rzucania za psami chyba
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Dla tych co są na FB zapraszam na grupę poświęconą TET. Mirek z Wrocławia jest opiekunem polskiego odcinka. W przyszłym roku planujemy z Mirkiem zrobić kolejny odcinek trasy z zachodu na wschód zobaczymy czy się uda. Ogólnie mega fajna inicjatywa i faktycznie tracki często są aktualizowane więc warto zaglądać na oficjalną stronę TET in na FB: https://www.facebook.com/groups/Transeurotrail.org/

                    Komentarz


                      #11
                      Ciekawe jak oni jechali w moich okolicach, tam zawsze było bagno na łąkach
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        pewnie na K60 jechali
                        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                          No to widzę że ekipa na wyjazd się zbiera ale pamiętajcie o oponach, ale lemur może Wam teraz powiedzieć że K60 to zajebista guma, do rzucania za psami chyba
                          ... nadal się będę upierał że K60 to najlepsza guma - teraz w promocji na zimę dodają prawą i lewą klamkę gratis
                          Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                          Komentarz


                            #14
                            właśnie ciekawy jestem czy są inne kierunki tej trasy w PL czy tylko północ południe

                            Komentarz


                              #15
                              widziałem na fejsie jak ktoś pisał o nitce wschód zachód przez mazury, ale na stronie jej nie widzę.
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X