Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Luz na koszu sprzęgłowym

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Luz na koszu sprzęgłowym

    Kupiłem kosz od TDMa i o ile na sprężynach nie ma luzu to jest taki jak na załączonym filmiku. Powiedzcie czy to jest ok, czy kosz się nie nadaje. Mi się wydaje, że tak nie powinno być ale może źle to w ogóle sprawdzałem?



    Piotrek

    #2
    Cześć.
    Temat pojawiał się już na forum, np. tu: http://www.xtzclub.pl/threads/10290-...uszczeniu-gazu . Nie powinno tak być. Miałem to samo, dało się tym jeździć, acz z ostrożna - hamowaniu silnikiem i gwałtownemu odkręceniu manetki towarzyszyło nieprzyjemne szarpnięcie i głośny stuk. Przerobiłem polecaną m.in. na tym forum reparaturkę z Holandii, ale w moim przypadku się nie sprawdziła. Skończyło się włożeniem kosza, a właściwie całego kompletnego sprzęgła od 4TX (dopiero trzeci, który kupiłem okazał się w pełni sprawny) i nareszcie jest jak należy.
    Ostatnio edytowany przez piotrek_w; 4135.

    Komentarz


      #3
      Tak niemoże być, zaraz nity się całkiem wyrobią i zaczną odpadać.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #4
        Dzięki, Koledzy, za odpowiedź.
        Sprawdziły się moje przewidywania. Odeślę ten kosz i będę szukał dalej. Może uda się ogarnąć jakiś w dobrym stanie przed kolejnym sezonem.

        Komentarz

        Pracuję...
        X