Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Tłumik XTZ750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tłumik XTZ750

    Zanabędę droga kupna lub darowizny oryginalny, zdrowy i ładny tłumik do ST750. Mój jest cały ale niestety ruda go skaziła i jakiś palanciarz grzebał przy końcówce przez co okrutnie hałasuje - wszystko jest do zrobienia ale czasem drzwi otwartych nie warto otwierać więc zapytuję szanowne grono czy ktoś czegoś takiego na zbyciu za parę piw lub kilka groszy nie posiada ?? Jak się takowy odezwie to kontakt na priva zapodam - cenowo sie dogadamy i będzie Pan zadowolony ...
    Kombinowałem z Dominatorem czy innym Huzarem ale to wszystko kury płoszy a Ja słuchowym estetą jestem i strasznie w oryginałach się rozmiłowałem więc szukam i szukam
    Ostatnio edytowany przez Pawel_z_Jasla; 3582.

    #2
    marvinga poszukaj-cichutki jak oryginał

    Komentarz


      #3
      marving tez chętnie nabęde , lub coś głośniejsze także przygarnąl za odpowiednią sumę ☺

      Komentarz


        #4
        Z tego co mi wiadomo to bulbulator z forum ma na zbyciu także napiszcie do niego.

        Komentarz


          #5
          Jak to jest z tym Marvingiem

          faktycznie cichy ?? Jak w stosunku do oryginału ?? I jak oceniacie ten egzemplarz i jego cenę ?? /dość ściorany ale najgorzej że od strony wylotu chyba widać na ostatniej grodzi rudą - to co jest na wierzchu wkoło mam w głębokim poważaniu ale to w środku mnie trochę martwi. Jakieś uwagi ??
          Ps. Bezel93z dzięki za namiary - już napisałem priva do Balbulatora

          Komentarz


            #6
            Panie Żaba jak marving jest cichy to idź Pan na badania słuchu ,może i cichszy od całkowicie pustej puszki ale od oryginału to on jest 10 razy głośniejszy,poza tym to najpaskudniej brzmiący tłumik do tenery,dźwięk ma taki warczący ostry no i nie jest zrobiony z nierdzewki i nie dodaje nic mocy,jedyny akcesoryjny tłumik który nie męczy słuchu to laser produro ale tylko w wersji nie przelotowej (były też przelotowe głośne) wszystkie inne arrowy,dominatory huzary itd. to tłumiki przelotowe które nie powinny być używane na drogach publicznych (niektóre z DBkilerem są dopuszczone do użytku na drogach)

            Komentarz


              #7
              Dziękuję człowiekowi ze "stolycy przemysłu lotniczego" !! Szukam oryginału albo w ostateczności Lasera z db-kilerem choć tu może kieszeń nie współpracować /miałem takiego w RD07 i bardzo ładnie chodził/. Marvinga posłuchałem na YT i faktycznie brzmienie mało przekonywujące. Jak nie znajdę za rozsądne ecipeci to swojego zreperuję - a co się nie da jak się da ... Czekam jednak dalej na kilka info z priva no i tu oczywiście tyż proszę.
              Ostatnio edytowany przez Pawel_z_Jasla; 3582.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
                Panie Żaba jak marving jest cichy to idź Pan na badania słuchu ,może i cichszy od całkowicie pustej puszki ale od oryginału to on jest 10 razy głośniejszy,poza tym to najpaskudniej brzmiący tłumik do tenery,dźwięk ma taki warczący ostry no i nie jest zrobiony z nierdzewki i nie dodaje nic mocy,jedyny akcesoryjny tłumik który nie męczy słuchu to laser produro ale tylko w wersji nie przelotowej (były też przelotowe głośne) wszystkie inne arrowy,dominatory huzary itd. to tłumiki przelotowe które nie powinny być używane na drogach publicznych (niektóre z DBkilerem są dopuszczone do użytku na drogach)
                Mam marvinga i jest bardzo cichy,porównałem do oryginalnego ,mój jest cichszy więc nie wiem o co kaman,może słyszałeś takiego marvinga z wyprutą albo wypaloną watą
                PaweL dżwięk jest słaby i mnie wku... ale jak zrobie traskę np 600kn to dziękuje że jest cichy
                400 pln bym nie dał,max 200,ruda na wylocie to norma ale do usunięcia
                Ostatnio edytowany przez Żaba; 3763.

                Komentarz

                Pracuję...
                X