Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam Super Tenerę 750.

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam Super Tenerę 750.

    Wiem że po sezonie, ale może kogoś zainteresuje.
    Na OLX aukcja się skończyła więc jej nie wkleję, wyceniałem na 9200 PLN.

    Sprzęt w moich rękach od 2013r, zakupiony z wyposażeniem fabrycznym.
    Przez cały okres użytkowania doposażyłem go i uzbroiłem w różne akcesoria ułatwiające życie.
    Gmole z Rumunii od firmy Hevy Duties.
    Stelaże pod kufry polskiego producenta Moto-Stel.
    Oliwiarka łańcucha Scootoiler.
    Gniazdo zapalniczki pod zwykłą ładowarkę oraz wtyki USB, oczywiście hermetyczne.
    Hermetyczny wskaźnik ładowania.
    Poszerzone stopki dla kierownika, oryginalne gumowe nakładki nadal są i idą w zestawie.
    Podgrzewane manetki Oxford, po przekaźniku uruchamiane po włączeniu zapłonu.
    Wyższa szyba turystyczna.
    Kanapa przeszyta i wyprofilowana przez firmę PJII.
    Stopka centralna Produkcji Darkojak.
    W 2014r został wymieniony napęd wraz z zębatką zdawczą i odbiorczą.
    Wymieniony akumulator.
    Zaciski hamulcowe po pełnym serwisie, wymiana oringów, polerowanie tłoczków, nowe klocki hamulcowe Galfery oraz zalany świeży płyn hamulcowy.
    Opony Heidenau K60 Scout założyłem zaraz po zakupie, stan przedniej 75% tył 60% zużycia.
    Świece zapłonowe Irydowe założone w 2016r.
    W tym samym czasie zrobiona regulacja zaworów oraz wymiana płynu chłodniczego.
    Silnik w bardzo dobrej kondycji, wymiany oleju oraz filtrów dokonywane co roku.
    Olej w zawieszeniu przednim również wymieniany wraz z uszczelniaczami.
    Zawieszenie tylne smarowane co sezon, rozbierane myte i smarowane dolne mocowanie amortyzatora.
    Motocykl w stanie bardzo przyzwoitym, nie mniej nosi ślady użytkowania.
    Wszystkie plastiki w całości, w oryginalnym fabrycznym malowaniu.
    Motocykl w ciągłym użytkowaniu.
    Brakuje na obecną chwilę osłony łańcucha, przepadła w Albańskich górach.
    Na trasie 4600km w temperaturach Albańskich wzięła 800ml oleju.
    Cena dla kogoś od nas 8800 PLN w takim zestawie jak na zdjęciach z galerii, dorzucam kufer centralny MAXIA I.
    Istnieje możliwość znacznego zejścia z tej ceny, nie mniej wiąże się to z ogołoceniem motocykla z wszelkich dodatków.
    Powód sprzedaży jest jeden jedyny:
    Moja połówka powoli zaczyna się przełamywać do turystyki na 2 kołach.
    Same dodatki to koszt około około 3 tys.

    Ubezpieczenie ważne 01.09.2018r
    Przegląd do 30.09.2018r
    Galeria zdjęć:
    Ostatnio edytowany przez dziunek69; 3519.

    #2
    Wszystko mająca tak z ciekawości ile dałeś za te stelaże pod kufry?

    Komentarz


      #3
      Dobra cena za ten zestaw. Brać nie wybrzydzać
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        #4
        Ja również zapytam o stelaże. Jak się sprawowały? zakładałeś na boki jakieś kufry? Mam stelaże od tego producenta w Hayabusie i i są mega zajebise. Kupiłem też na jesień do Teresy.
        W tenerce stelaż jest trochę bardziej skomplikowany, a co za tym idzie więcej miejsc gdzie może coś się zepsuć.

        Komentarz


          #5
          Stelaże sprawowały i sprawują się puki co bardzo dobrze.
          Wieszałem na nich kufry alu i obecnie wieszam sakwy, jest co ma być, pasuje należycie.
          Jedyna modyfikacja to mocowanie przy tylnych uchwytach rąk pasażera i zapodanie dłuższych śrub do mocowania tylnych setów.
          Reszta to zabawa ze śrubkami, takie klocki lego.
          Ile kosztowały?
          Nie chcę czarować, nie pamiętam na 100% ale przedział pomiędzy 350 - 450 PLN.

          Komentarz


            #6
            Z tego co wiem to obecnie kosztują ok 450-500pln i trzeba kilka tyg czekać. Stelaże w Hayce mam od 6 sezonów i są mega.Tutak mam wrażenie że są bardziej elastyczne ale chyba cały zadupek jest mniej sztywny. Nic póki co nie woziłem na bokach, ale jeśli mówisz że jest ok to nie ma co sie przejmować

            Komentarz


              #7
              Subframe Super Tenery jest mało sztywny i na to już nic nie poradzi.
              Sam stelaż jest ładnie podparty w 3 miejscach do ramy z każdej strony i spięcie poprzeczką też robi robotę.
              Nie ma ideałów, jest deko ciężej zdjąć boczki do serwisu ale nie jest to niemożliwe.

              Komentarz


                #8
                XTZ sprzedana, niech służy nowemu właścicielowi tak dobrze jak mi służyła.
                Administrację proszę o zamknięcie wątku, ja nie mam chyba do tego uprawnień bo nie mogę tego nigdzie znaleźć.

                Komentarz

                Pracuję...
                X